2733
2739
عنوان

اونایی که برای بار دوم ازدواج کردن بیان سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3735 بازدید | 180 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چطوری خاستگار داری؟ منم الان سه ساله جدا موقیتم خوبه شغل دولتی دارم قیافه امم خوبه اما دریع از ی خ ...

منم اجتماعیم هم شاغل هم دانشجو ولی بیشتر معرفی میشن تااینکه خودشون ببینن منو البته که تصمیم گرفتم ایندفعه سنتی ازدواج کنم ولی باشناخت کامل

زن زندگی آزادی
اره تواین فکرم هستم اگه قضیه جدی بشه  باید برم جای مشاور

یک مشاور خانواده بهتر از هر کسی می‌تونه کمک کنه ،من خواستگار دارم اما اگر بخوام ازدواج کنم دوباره حتما پیشه مشاور میرم 

من الان ازدواج دوممه جوری فریب خوردم که تو شُکم هنوز ازدواج مثل هندونه ی در بسته س

اخ عزیزم  یعنی ازدواج دومت هم اینجوری بود خدانیاره برای هیچکس 

زن زندگی آزادی
2740

سلام من مجردم ولی سوالا تو نت هست بعدشم اگه سابقه ازدواج داره میگن علتشو از همسر سابق بپرسید نمیدونم درسته پرسیدن یا نه

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
من الان ازدواج دوممه جوری فریب خوردم که تو شُکم هنوز ازدواج مثل هندونه ی در بسته س

ببخشید شما که طلاق گرفتی به نظرت تو همون زندگی بمونیم و درستش کنیم بهتره حالا تا حدودی همه چیز که درست نمیشه یا نه طلاق بگیریم؟

گناه من سادگی بود .

خب شماهایی که یبار ازدواج کردین وتقریبا مردا رو شناختین دیگه بایدتواین موارد حرفه ای باشید.درمورد خواستگاراتون تحقیق کنید. خوبه که میتونید تایه مدت رفتو آمد کنید وبهترهمدیگه رو بسناسید ما رسم ورسومات مزخرفی داریم تاقبل ازعقد نمیتونیم باهم بریم بیرون فقط پسره اجازه داره بیاد خونه پدردختره ودرحضور خونوادش باشه.یعنی تنها تواتاق هم اجازه ندارن باشن  

منم جدا شدم دوسال ، مثل شما خواستگار زیاد دارم اما هنوز قصد ازدواج ندارم 

شما معرف داری ؟من سابقه ازدواج ندارم ولی خواستگار خیلی کمه 😔

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2706