2726

سلام دوستان من سه سالی میشه جدا شدم و الان خواستگارای زیادی دارم ولی نمیدونم چی ازشون سوال کنم اصلا چون میترسم از ازدواج دیگه  چه جوری بفهمم  روحیاتشو یا روز خواستگاری چی بپرسم ازشون میشه اونایی که زندگی خوبی دارن و برای باردوم ازدواج کردن راهنماییم کنن

زن زندگی آزادی

عزیزم سعی کن چندماهی باهاش درارتباط باشی بیرون برین 

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خانم نیستم . ولی تمام چیزایی که مد نظرته و برات مهمه سوال کن . چند وقت هم حتما باهاش باش تا شناخت ...

میترسم دوباره اشتباه کنم وسواس فکری گرفتم 

زن زندگی آزادی
الانم باهم خیلی مشکل داریم و خونوادم میگن طلاق بگیر ولی خودم ۳۸ سالمه و واقعا میترسم 

من 30سالمه ولی میگم شاید سنم بره بالا دیگه شانس ازدواج مجدد نداشته باشم وتنها بمونم

زن زندگی آزادی
30 -خیانت همسر -4سال

اعتماد به نفس داشته . سنت سن خوبیه یعنی از خامی گذشته . حتما رفت و آمد کن باهاش . همه سوالی هم بپرس حتی اونایی که فکر میکنی مهم نیست . اگر تونستی قبل ازدواج با هم یه مشاوره هم برید 

2706