2733
2734

۳/۵

بغلم خوابیدهخداروشکر کاملا سالم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزدلممم الهی شکر چقدر حالم بهترشد باپیامتون😢خداحفظش کنه کوچولوی نازتو عزیزم 💓

فدات گلم

خیالت راحت نی نی توام سالمه قول میدم۲/۳ اصلا بالا نیس

همش نقشه ی پوله...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
فدات گلم خیالت راحت نی نی توام سالمه قول میدم۲/۳ اصلا بالا نیس همش نقشه ی پوله...

الهی فدات مهربونم.... آره  تحقیق کردم دیدم انقد ام ترسناک نیست بقدری منو ترسوند که حتی نتوستم جنسیت رو بپرسم😢

2740

با ان تی ۵/۱ هم سالم بود بچه... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی فدات مهربونم.... آره  تحقیق کردم دیدم انقد ام ترسناک نیست بقدری منو ترسوند که حتی نتوستم ج ...

کامل میفهممت..

من شب و روز نداشتم یجوری رفتار میکردن انگار چ موجود مخوفی تو شکممه!!!

کامل احساس میکردم ک رفته رفته دارم پیر میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم خدا حفظش کنه براتون... دکترمن خیلی ترسوند🤒

دکترا که کارشون ترسوندنه نگران نباش تا دو مشکلی نداره یکم بالاتر از طبیعیه که اونم احتمال خطا توی سونو هست انشاالله شما هم به سلامتی نینی تون رو بغل میگیرین در ضمن به نظر من این آزمایشای غربالگری فقط برای خالی کردن جیب مردمه و کلی هم استرس به خانمای باردار وارد میکنه

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
کامل میفهممت.. من شب و روز نداشتم یجوری رفتار میکردن انگار چ موجود مخوفی تو شکممه!!! کامل احساس می ...

خدا شاهده دیروز تاحالا کلی نذرونیاز کردیم انقدحالمون بد بود واقعا خدا ازشون نگذره حالا آزمایش خون دادم جواب شنبه میاد دعا کنید جوابش خوب باشه🤒

خدا شاهده دیروز تاحالا کلی نذرونیاز کردیم انقدحالمون بد بود واقعا خدا ازشون نگذره حالا آزمایش خون دا ...

ان شاالله خوبه جوابش بهت قول میدم ک سالمه نگران نباش اصلا

مام نذر کردیم

دو ساله شکر خدا دارم شیر و مشکل گشا میدم محرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706