2733
2734
عنوان

همسرم از وقتی دخترم بدنیا اومده خیلی سرد شده، حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 2083 بازدید | 118 پست
جدی اتاق جدا؟!😍🤣

اره مگه عجیبه  اتفاقا راحتتر ادم لم میده والا 😁🤣

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز ما هم همینیم  اتاقامون جداست  و راه حلی ندارم چون من راضی هستم خودم  و به راه ...

میشه یه سوالی بپرسم 

اینکه شاید هر دو راضی هستید به شرایط کم بودن رابطه و ... درست ولی مگه کنار هم رو یه تخت خوابیدن چه عیبی داره درک نمیکنم؟همسرتون هم اینطوری راضیه؟

😍
2731
آخه نگم بهش؟ اهل خیانت نیست

مردا کلا این طورین نامزد منم ایجوریه تا یکم زیاد پیام میدم یا پی گیرش میشم دور تر و سرد تر میشه اما وقتی به خودم میرسم و نشون میدم اگ اون نباشه من همچنان تفریحات خودمو دارم و برای خودم ارزشمندم بیشتر جذبم میشه

2740
چطورراحتین؟؟ شماخودت سردی ؟؟؟ اگه کسی گرم باشه وطرفش سرد خیلی عذابه

سرد و گرمی رو نمیدونم 

نه عین همیم فکر کنم 

دو سه ماهی یه بار 

در سال خوب عالی باشیم ۸ بار مثلا 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

بعضی مردا ناراحتی زنشون براشون مهم نیست برعکس کیف میکنن ک حال به نفر این‌جوری دستشون باشه و یکی بهشون التماس کنه . بی خیالش شو ی مدت تو ازون سرد تر شو ن با حالت قهر . بگو بخند با همه فقط با اون سرد باش

عزیزایی که میگن شوهرامون اهل حرف نیستن وسردن آیا تو نامزدی وعقد هم همین جور بودن وشما متوجه نشدید یا ...

نه تو نامزدی همچین میچسبید بهم خودم نمتونستم بخابم شبااا..الان میگم میگه اون موقع عین ندید بدیدا بودم بلووغ جنسییی بود😂😂

میشه یه سوالی بپرسم  اینکه شاید هر دو راضی هستید به شرایط کم بودن رابطه و ... درست ولی مگه کنا ...

من روی تخت نمیتونم دیسک کمردارم 

اینور راحتترم  بعد عزیز والا دوری دوستی 😁