2737
2739
عنوان

همسرم از وقتی دخترم بدنیا اومده خیلی سرد شده، حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 2083 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزایی که میگن شوهرامون اهل حرف نیستن وسردن آیا تو نامزدی وعقد هم همین جور بودن وشما متوجه نشدید یا ...

اره عزیزم کل دوران نامزدی من باهاش بحث داشتم که چرا اصلا حرف نمیزنی و ... ولی از نظر رابطه گرم بود 

2731
چراراضی هستی؟ پس چرا ازدواج کردی خوب مجرد میموندی

راضی هستم چون شرایط اینطور برام خواست 

احساس میکنم اینطوری کمتر بحث داریم دعوا نداریم 

همش کنار هم توی یه اتاق سخته برام 

من خلوت خودم ودوست دارم با پسرم 

بازی میکنیم میخوابیم غذا میخوریم 

ازدواج کردم تنها نباشم درست ولی الان تنهایی رو دوستدارم 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2740
اره عزیزم کل دوران نامزدی من باهاش بحث داشتم که چرا اصلا حرف نمیزنی و ... ولی از نظر رابطه گرم بود&n ...

به مرور سرد شد ؟ 

بنظزتون چطور در همون نامزدی میشه طبع طرف مقابل رو تشخیص داد که گرمه یا سرد 🥵 چون انگار مرداد همه دوران نامزدی گرمن

سرد و گرمی رو نمیدونم  نه عین همیم فکر کنم  دو سه ماهی یه بار  در سال خوب عالی باش ...

عزیزم شماهردوسردین که خوبه باهم هستین سردی وگرمی روفقط نمیشه به رابطه ربط داد کسی که گرم باشه اهل صحبت ومحبت کلامی وخیلی چیزای دیگه اس

بعضی مردا ناراحتی زنشون براشون مهم نیست برعکس کیف میکنن ک حال به نفر این‌جوری دستشون باشه و یکی بهشو ...

خودشم من خیلی پیش قدم شدم، بعد یه حرفی میزد پشیمون میشدم، هی میگفت دلت میخواست...از این حرفا ، بجا اینکه نازمو بکشه یکی باید اتفاقا سرکوفتم میشنیدم

چجورییی راضیش کردی:)))والا اوج خوشبختیه خواهر

راضی کردن نمیخواست اولش که باردار بودم استراحت مطلق بعد زایمانم هم با پسرم توی اتاق بودیم راحتتر بودم 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
اشتباع نکن ب خودت برس و ب اون کار نداشته باش

‌زن وقتی به خودش میرسه که طرف ببینه من خودم همیشه به خودم می رسیدم باروی خوش وخیلی چیزای دیگه ولی تویه بحثی یه حرفی بهم زد کلا دیگه هیچوقت ازدلم بیرون نمیره وهروزهم توذهنمه

من خودمم گرمم بدجور اذیت میشدم جوری که دیگه از دست شوهرم به گریه میفتادم ولی مدتیه روال عوض شده چون قبلا همش بهش میچسبیدم میگفتم کنارم باش و انگار وقتی یکم نزدیکم میشد گیرش مینداختم ولس یه مدت من همش از دستش فرار کردم من زیاد بهش نچسبیدم من دیگه پیشنهاد رابطه ندادم الان خدا رو شکر بهتره خودش بیشتر از من دلش میخواد دیگه از این به بعد اصلا نگو این نیاز  رو بهش اصلا اصلا 

فقط عادی باش زندگی عادی تو بکن ناز و عشوه زنونه هم خیلی مؤثره یه مدت بعد خودش جذب میشه فقط خوش رفتار باش باهاش اما از رابطه حرفی نزن

😍