2726

همسرم در کل از اول سرد بود از وقتی هم دخترم بدنیا اومده سردتر شده منو اصلا نمیبینه، دخترم هشت ماهه پذیرایی میخوابیم دخترم وسطمون میخوابه، چون همسرم اینجوری دوس داره منم دیگه خسته شدم آنقدر گفتم منو ببین بهم توجه کن دیگه واقعا نمی‌کشم، هر نیازی دارم سرکوب میکنم نهایتش یک روز بروز می‌کنه و فوران میکنه، الان کلی باهاش حرف زدم گفت بذار بعدا سر فرصت میشینیم حرف می زنیم جواب دو ساعت حرف زدم همین یود، آروم گفتم تند گفتم هر کاری کردم جواب نداده میشه کمکم کنید چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی پیش روانشناس فرستادم دو جلسه رفت دیگه نرفت، یادم نمیاد تو هشت سال نشسته باشیم دو کلمه مثل زن و شوهرها حرف زده باشیم، بعضی وقتا میگم نکنه مشکل از منه، نکنه ظاهرم جذاب نیست هزار تا فکر دیگه میزنه به سرم

2728

عزیز ما هم همینیم 

اتاقامون جداست 

و راه حلی ندارم چون من راضی هستم خودم 

و به راه حل فکر نکردم 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
شوهرمنم همینه باهاش حرف میزنی انگار بادیوارحرف زدی اصلا جواب نمیده به خدا خودشون بودن میگفتن زنمون ت ...

اتفاقا بهش گفتم اگه خودت بودی تا الان هزار بار خیانت کرده بودی منم که تحمل کردم گفتم دیگه هیچی بهت نمیگم من میرمو سرمو جای دیگه گرم میکنم 

2706