2737
2734
عنوان

همسرم از وقتی دخترم بدنیا اومده خیلی سرد شده، حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 2083 بازدید | 118 پست
اصلا رابطه به کنار یادم نمیاد کی بغلم کرده 

چه بده اینطوری

خب یه وقتی که حالش خوب باشه خسته نباشه گرسنه نباشه🤭باهاش درست صحبت کنید ببینید مشکلش چیه واقعا

بالاخره با صحبت میشه یه چیزی فهمید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارایش دیگه نمیکنم تو خونه ولی لباس خوب می‌پوشم 

اتفاقا باید آرایش کنی تو خونه اما دائم نباشه که عادی بشه

هر چند روز یکبار آرایش کنی و به خودت برسی اصلا لازم نیست پیشنهاد بدی 

2728
هر وقت هم اعتراض بکنم فک به رابطمون فکرش می‌ره پیش مسایل ج ن س ی فک می‌کنه فقط مشکلم اونه میگم بابا ...

شتید آقاتون خیلی سرد مزاج هست و دست خودش نیست شما رو دوست داره ولی خصوصیاتش همینجوری هست 

سعی کن با طب سنتی و مزاج شناسی درمانش کنی 

جلل الخالق این مدلیشو ندیده بودم😳 از لحاظ اخلاقی با هم چطورید؟

چرا اتفاقا من دیدم تو نزدیکام انقدر هم خوبن با هم زندگی نرمال با آرامشی دارن 

خانومه سه تا پسر داره همشون با هم تو هال میخوابن با اینکه خونه ی بزرگ و ۵خوابه دارن 

به قول خودش ماهی یک بار یا دوماهی یک بار با هم رابطه دارن ولی اینا هر دو سرد مزاج هستن و راضین 

خیلی هم بهم محبت دارن و احترام میزارن و راضی هستن چون دو تاشون طبعشون یک جور هست 

اگه یکی سرد و یکی گرم باشه به مشکل میخورن

جلل الخالق این مدلیشو ندیده بودم😳 از لحاظ اخلاقی با هم چطورید؟

سگ و گربه 😁🤣

یه لحظه بحث ده دقیقه بعد داریم والیبال بازی میکنیم 

کلا ما زیر پنج دقیقه دعوا داریم بحث داریم شکر خدا

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2740
سگ و گربه 😁🤣 یه لحظه بحث ده دقیقه بعد داریم والیبال بازی میکنیم  کلا ما زیر پنج دقیقه دعوا ...

ای بابا چه بد😕

الهی که خدا مهرتونو به هم صدبرابر کنه و مشکلاتتون حل بشه

شوهر منم اینطوریه البته اونقد سردم نیستیم 

دیشب منو از خاب بیدار کرده میگه پاشو بسته دیگ من میخام پیش دخترم بخابم تو برو اونور

میخاستم با قمه بزنم نصفش کنم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود