2737
2734
عنوان

علائم عاشق شدن

830 بازدید | 132 پست

خب لطفا نگید این چیزا الکیه و کلا انتقادی چیزی اگه دارید لطفا نگید چون حالم خوب نیس🙃و خب با حرفتون ممکنه حالم بدتر شه🙃♥️

خب من میرم یه آموزشگاه کنکوری.مدیر اموزشگاه و کلا موسس،یه اقای ۲۳،۲۴ ساله س ک دانشجو دندونپزشکیه.قدش بلنده و خب قیافش ن خوبه،ن بد،اخلاق هم خیلی مودبه:)

راستش پارسال،اولین باری ک دیدمش،یه حال عجیبی بود،ولی بعدش ازش خوشم نمیومد.بیشتر که دیدمش،میرفتم به بهونه ی مشاوره و... باهاش حرف میزدم،فهمیدم دوسش دارم:)و خب دوستام میگن فقد کراش زدی،ولی من میدونم حسم از کراش بیشتره:)))

راستش اون(البته الان مشاورمه،و در حد درس و ... چن بار حرف زدیم)اصلا انگار تو فکر این چیزا نیس و خب کلا اهمیت نمیده،نمیدونم... بعضی اوقات با بعضی کاراش فک میکنم اونم ازش خوشم اومده،اما در عین حال با بعضی کارای دیگه ش میفهمم اون هیچ همیتی براش ندارم.

و از حس اون کاملا بی اطلاعم،به دلایلی هم نمیتونم بهش در این باره حرفی بزنم.و فقد دلخوشم به اینکه میبینمش و باهاش حرف میزنم و مهم نیس درباره ی چی:)))

وقتایی که تو چشام نگاه میکنه،قلبم تو دهنم میتپه:/میبینمش هول میشم:)هرجا هس،فقد نگاش میکنم:)کل افکارم اول شده اون،بعدش درس:)فک میکنم تنها راه رسیدنم بهش درس خوندنمه و عملی کردن قولی ک بهش دادم برا اینکه مشاورم بشه (تو تاپیکای بعضیا دربارش حرف زدم)

الان بگید تکلیف من چیه؟چیکار کنم؟اصن حسم واقعیه؟علائم عاشقی چیه؟چجوری اونم به من علاقه مند شه:)؟

به نام افریننده گلی 🍭☁️!″گلی با ی مقدار سن، ساکن یکی از شهر های ایران😂👋🏻لطفا تو تاپیک های جالب و طنز و ترسناک تگ م کنید🥰
خب عاشقش شدی

جدی؟عاخه میگن عشق زیر ۲۰ یا ۱۸ سال واقعی نیس و فقد هورمونه:))منم ۱۷ سالمه و از پارسال این حس رو دارم:)

به نام افریننده گلی 🍭☁️!″گلی با ی مقدار سن، ساکن یکی از شهر های ایران😂👋🏻لطفا تو تاپیک های جالب و طنز و ترسناک تگ م کنید🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جدی؟عاخه میگن عشق زیر ۲۰ یا ۱۸ سال واقعی نیس و فقد هورمونه:))منم ۱۷ سالمه و از پارسال این حس رو دارم ...

یجورایی درسته حرفتون منم تو این سنین این شکلی بودم ولی از بیست که رد میشه اتفاقا نمیدونم چرا ی حس تنفر نسبت به جنس مخالف پیدا میشه تنفر نمیشه گف انگار اون عقله میاد جلوی احساسو میگیره

از این حس ها بین خیلی ازکنکوریا و مشاوراشونه🗿میگذرع

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
2740
بنظر من عشق نیس

پس چیه؟کراشه؟چون این حس رو هیچوقت با کراشام تجربه نکردم:)

جدی؟عاخه میگن عشق زیر ۲۰ یا ۱۸ سال واقعی نیس و فقد هورمونه:))منم ۱۷ سالمه و از پارسال این حس رو دارم ...

نه عزیزم تو دیگه اصلا نمیتونی بهش فکر نکنی ! 

۱۷ چیه تو بگو ۱۴ سالته 

عشق ربطی به سن نداره 

یجورایی درسته حرفتون منم تو این سنین این شکلی بودم ولی از بیست که رد میشه اتفاقا نمیدونم چرا ی حس تن ...

پس مال سنمه،درسته؟

از این حس ها بین خیلی ازکنکوریا و مشاوراشونه🗿میگذرع

عاخه من چون عاشقش شده بودم به در و دیوار زدم با هزار تا رو زدن و... قبولم کرد مشاورم بشه:))فک کنم فرق داره:))

پس مال سنمه،درسته؟

اره عزیزم من با یه مشاور صحبت کردم بخاطر سنه و فشار کنکور هم هست باعث میشه بیشتر خوشمون بیاد بریم سمت این چیزا وگرنه اون اصلا چنین حسی بهت نداره قطعا یه فرد بالغه ولی ما تو سن نوجوانی هستیم و این احساسات چیز بدیهیه که به مرور زمان درست میشه فقط باید کنترلش کرد

2706