2733
2734
عنوان

علائم عاشق شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 132 پست

عزیزم هورمونات بالا پایین شده باور کن جدی نگیر 

ولی حست معصومانه و باحاله تجربه کردم همسنت بودم نسبت به استادم    الان بیست سالمه دو سه سال گذشته و میبینم که فقط هیجانات نوجوانی بود مطمئن باش اون به رابطه احساسی باهات فکر نمی‌کنه به احتمال زیادم با کسیه اگر می‌تونی مشاورتو عوض کن چون الان فکرت باید فقط درسِت باشه 

بهت قول می‌دم یه جوری از سرت میوفته که باید فکر بکنی تا طرف یادت بیاد ولی خیلی نوسانات هورمونیه پاک و معصومانه ایه که هیچوقت بعدش تجربه نمی‌کنی عشق یه جور دیگست عاقلانه تر و پخته تره البته منم سنم کمه هنوز تجربه نکردم

آره در حد کراش نگهش دار و اصلا به زبونش نیار چون به نفعت نیس فعلا😉 منم رو یکی کراش بودم البته آشنا ...

سعی میکنم ،مرسی از راهنماییت♥️🫂

مال من متعسفانه خیلی ادم خوب و با خاصیتیه😂😂😂

رتبه یک کنکور امسال رو این مشاورش بوده🥲در کل ادم خوبیه،مطمعنم به این:)

به نام افریننده گلی 🍭☁️!″گلی با ی مقدار سن، ساکن یکی از شهر های ایران😂👋🏻لطفا تو تاپیک های جالب و طنز و ترسناک تگ م کنید🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توصیم اینه که مشاورت رو عوض کنی اگر نمیتونی کنترلش کنی

بهترین مشاور استانه عاخه:)خودمو خفه کردم تا مشاورم شد:)یه راهکار دیگه لطفا🥲😂♥️

به نام افریننده گلی 🍭☁️!″گلی با ی مقدار سن، ساکن یکی از شهر های ایران😂👋🏻لطفا تو تاپیک های جالب و طنز و ترسناک تگ م کنید🥰
خب خوبه که خیلی کمه بهتره عوضش کنی و بجاش یه مشاور خانم بگیری اولش یکم اذیت میشه ولی بعد درست میشه ب ...

بخدا میدونم،مرسی ک گفتی♥️

ولی نمیشه،خونواده،استادا،خودم،دوستام،بقیه مشاورای موسسه،مسئولین موسسه و همه رو پاره کردم تا این قبول کرد مشاورم شد:)رتبه یک تجربی امسال،مشاورش این نکبت بوده:)🥲

بهترین مشاور استانه عاخه:)خودمو خفه کردم تا مشاورم شد:)یه راهکار دیگه لطفا🥲😂♥️

فکر میکنی خیلیا هستن که خیلی بهترن هزار تا مشاور مجازی که ۲۴ ساعته تحت کنترلشون هستی مطمئن باش تنها راهشه وگرنه رفته رفته اینقد وابستش میشی که به ضررت میشه

من نیمدونم علائمه عاشق شدن یا ی حس زود گذر؟! فقط میدونیم این چیزا داخل دوران کنکورت سمه....!

خودمم نمیدانم:)))🥲دیوونه شدم دیگه:))🥲

اره ولی چ کنم عشق بدموقه تشریف اورد🥲😂💔

نمیتونی عوضش کنی؟داره روی درست اثر میذاره و اینکه میگی اول ب اون فک میکنی بعددرس به ضررته..!

نه نمیشه💔

یه چی بگم.حس میکنم اتفاقا بیشتر انگیزه داده،اره اثر گذاشته،ولی انگیزش بیشتر بوده.چون بهش قول دادم خودم و جماعتی ک برام رو زدن پیشش ک من رتبه تک رقمی بیارم:)و من حتی برا اینکه اونو نگه دارم،چ خودشو چ ابروشو،درسمو میخونم:)با این حال نمیدونم،شاید واقعا تاثیر منفی داره:)🥲

اینکه عوضش کنی عزیزم وگرنه اینده خودتو با دستای خودت نابود میکنی براساس تجربم میگم😪😪😪

بخدا نمیتونم عوضش کنم،عوضش کنم باید یه دلیل محکم داشته باشم ک یهو بعد این همه تلاش واسه اینکه قبولم کنه بگم اینو نمیخوام،بگم مشاوره رتبه یک تجربی امسال رو نمیخوام:))🥲

2706