2737
2739
لیزر باشگاه لباس آرایشی تازه کلاس زبان هم اضافه میشه چند وقت دیگه

من لباس و میرفتم قشم میخریدم الان دیگه نمیصرفه 

باشگاه نمیرم خونه ورزش میکنم 

لیزرم دکترم گفت من از پول بدم نمیاد ولی انجام نده 

ارایشی هم خیلیییی اهل ارایشی نیستم  مراقبت پوست و.. ایناس کلاسم که اینقدر زیاد میشد ننوشتم اما کم میاد میرم بیرون و میام تموم شده خیلی اهل برند و .. نیستما قیمت مناسبم اکثرا بر میدارم اما به هفته دوم نکشیده بی پول میشم ☹️☹️☹️☹️☹️

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
مثلا چی؟

نمی‌دونم منم مطلع نیستم زیاد 

ولی شنیدم کارهای نرم افزار و اینا پر درآمدن

حداقل ماهی هشت تومان هم باشه بهتر از سه تومنه

زیرهجده سال رو کاری ندارم کسایی که به بلوغ ذهنی نرسیدن چه چهارده پونزده ساله چه سی چهل ساله ریپ نزنین  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری ولخرجی حساب میشه در حالی که اصن نمیدونم چی میشن!

خب همین که نمیدونی میشه ولخرجی دیگه. یه ماه خرجاتو همرو هر روز بنویس. بعد سر ماه دسته بندی کن و جمع بزن ببین کدوم قسمت بیشتر خرج میکتی. سعی کن ازش کم کنی. 

تو سالنی یاد بگیر که خودش بگیرتت الان آرایشگاه میشناسم همش اگهی استخدام می‌ذاره. یه درصدی خودش برمید ...

من مدرک و یادگرفتم برا روز مبادا که نگم حیف این همه درس خوندم هیچی به هیچی امیدوارم تو حوزه تخصصی و تحصیلی خودم شرایطم باثبات و مطلوب تر بشه نیاز بهش پیدا نکنم اصلا 

ولی مثلا ناخن بوی مواد و گردن درد نمیرزه به ژلیش مثلاااا نهایت ۵۰۰_۶۰۰ تومن در حالی که رنگ بهتره  یک سوم یا چه بسا یک دهم پول که میگیری پول مواده بقیه دست مزد 

ولی در کل این که تو اینستا درامد ماهانه بالا میزنن خیلی جدی نگیرید برای سالن ها و برند های خاصه چند صد میلیون درامد ماهانه داره

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
2731
نه فقط شخصی

فقط خرجای شخصی میشه با مدیریت. ولی خرج خوراک و اجاره و شهریه باشه نه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه