2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودمم،ماهی ۳ حقوقمه

چی بگم

کار نرم افزار و اینا بلد نیستی؟یاد بگیری خوبه برات درآمدشون بیشترم هست 

زیرهجده سال رو کاری ندارم کسایی که به بلوغ ذهنی نرسیدن چه چهارده پونزده ساله چه سی چهل ساله ریپ نزنین  

ما۳نفریم باماهی۲۵۰۰داریم زندگی میکنیم همشومیدیم قسط  واجاره 

سخت هست اماچاره ای نداریم خدایاخودت کمکمون کن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731

کمه کم ماهی ۱۰۰ تومن پوله نته

کاشت ۱۵۰ تومن

کرایه هررفت و آمدی ۵۰ تومن رفت ۵۰ آمد ۵۰ 

ی کافه بری بیای ۱۰۰ تومن

مانتو ۶۰۰ تومن

شال ۲۰۰ 

کیف ۲۰۰

کفش ۳۵۰

اینا خورد خورد که جمع میشن رو هم خیلیییی میشن

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
بله فقط خرج خودم بازم نمیرسه واقعا

به نطرم خیلی ولخرجی. من و شوهرم جفتمون کارمندیم. خرج خونه و خورد و خوراک و اینا که همش با خودمونه ولی  ولی هر ماه تهش بیشتر از چهار پنج تومن خرجمون نمیشه. تازه اینم نهایتشه

خب اگه میتونی دو جا کار کن یا شغلت عوض کن. ناخن و ارایشگاه خیلی درامدش خوبه

اینقدر دست زیاد شده ناخن دیر بازدهه به نسبت بقیه شاخه ها و  دارن یکی یکی جمع میکنن از ارایشگاها و.... وسوسه نشید ۱۵_۲۰ هزینه وسیله و دورشه بعدم تا چند ماههههه باید مشتری جمع کنی تا به شرایط نرمال برسی به نسبت ازیتاش درامد نداره 

رنگ و میکاپ و شینیون چرا بهتره اما همونم اینقدر سالن و دست زیاد شده و رقابت سخت ارزش نداره

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
اینقدر دست زیاد شده ناخن دیر بازدهه به نسبت بقیه شاخه ها و  دارن یکی یکی جمع میکنن از ارا ...

تو سالنی یاد بگیر که خودش بگیرتت الان آرایشگاه میشناسم همش اگهی استخدام می‌ذاره. یه درصدی خودش برمیداره

2706