2737
2739
امروز داشتم تو دیوار شهرمون میگشتم مثلا زده بود ۸۰۰تومن قیمت یه واحد که تا ۳۲۰وام خوره  ...

شما مطمئنی بدون کمک بوده، اگه متاهل بوده ممکنه  کمک داشته باشه، و گرنه با ۵ سال کارمندی نمیشه خونه حتی یه واحد خرید.

شما مطمئنی بدون کمک بوده، اگه متاهل بوده ممکنه  کمک داشته باشه، و گرنه با ۵ سال کارمندی نمیشه خ ...

نه تازه امسال ازدواج کرد 

چندسال پیش زمین خرید امسال داره میسازه 

میگفت سر کارش وام های خوبی میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه تازه امسال ازدواج کرد  چندسال پیش زمین خرید امسال داره میسازه  میگفت سر کارش وام های ...

نمیدونم والا، ما از ایت شغلا نداریم، و واقعا زمین خریدن تو شهر ما خیلی دیگه دلسر کنندست.

2728

ن نامزده من 32 سالشه خونه خوب ماشین خوب و ویلا داره البته خب به شغله طرفم بستگی داره

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
با چه شغلی؟ با چه ضامنی وام بگیرن؟ 

رسما انتظار ندارین ک دختری ک تو خانواده پدریش تو رفاه و پر غو بزرگ شده همینجوری بیاد خودشو تحت فشار زندگی متاهلی و مسئولیت بندازه وسط؟

اونم بدون هیچ تضمین زندگی در حدی؟

شما مطمئنی بدون کمک بوده، اگه متاهل بوده ممکنه  کمک داشته باشه، و گرنه با ۵ سال کارمندی نمیشه خ ...

خونه مهم نیست اگر درامد ماهیانتون بالای ۲۰ تومن باشه میتونید خونه خوب کرایه کنید

2740
ماشین باید داشته باشه ولی خونه مهم نیست فقط درامد ماهیانش بالای ۲۰ تومن باشه حتما

تو‌شهر ما اگه کسی بالای بیست درامد داشته باشه با وام راحت میتونه یه واحد بخره

شغلشون چیه؟

دو تا طلا فروشی و یه کافه

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
پدرشونم پولدارن؟

خانوادگی تو کاره طلان ولی خب نامزدم رو پای خودش وایساده و به کسی متکی نیس پدرشونم وضع مالیه خوبی دارن

شما شاغلین؟چجوری اشنا شدین؟

من ن شاغل نیستم ایشون دوس ندارن منو جایی دیده بودن دو سال منو میخواستن تا اینکه اومدن جلو

2706