2733
2734
عنوان

زندگی تلخ من😭❌

655 بازدید | 33 پست

من عاشق پسر عمم بودم

اونم منو دوست داشت

عمم نذاشت بهم برسیم

رفت براش زن انتخاب کرد و زنش داد

من مطمعنم اونم منو دوست داشت 

ولی با خودم میگم چرا هیچ کاری نکرد

الان همیشه استوری های غمگین میزاره

من میفهمم 

من هنوز ازدواج نکردم

دوسش دارم هنوزم

دلیلشم این بود که من سبزه بودم و عمم عروس سفید دوست داشت

شاید احمقانه باشه از نظر ولی دلیلش همین بود

یه حس بی حسی نسبت به هر حسی🙂

مهم اینه پسره چقد دوستت داشته باشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینو یادتون باشه هیچکس نمیتونه مرد عاشق رو به انجام کاری وادار کنه مطمعن باش خودش نخواسته وگرنه جلو مادرش وایمیستاد با هزار تهدید و جنگ و دعوا خونه نیومدن میتونست مامانشو مجبور کنه مرد عاشق زمین رو به اسمون بیاره دختری کع بخواد رو میگیره بش فکر نکن 

خیلی دوسم داشت  

اگه مرد بود باید میتونست لااقل زنه مورد علاقشو ب دست بیاره

اگه نتونسته مرده لایقی نبوده

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین پسر خاله من دختری رو دوست داشت مامانش از قبل گفته بود من خواستگاری این دختر نمیرم خیلی ناراضی بود چون شرایط پسرش خوب بود بعد اینقدر پسرش تهدیدش کرد که یا اینو میگیری برام یا خودمو میکشم و این حرفا مامانش مجبور شد براش بگیره الانم از گل نازک تر به دختره نمیگن اون نمیخواسته تورو وگرنه مرد عاشق رو هیچکس نمیتونه منصرف کنه شده بره بیرون بخوابه و خونه نیاد دختره رو به دست میاره خودتو  گول نزن این مرد بچه ننه بوده که حرف ننش براش مهمه زندگی با مرد بچه ننه جهنمه دوما مردی که اینقدر سست عنصره با حرف یه نفر تصمیمش عوض میشه به درد زندکی میخوره ؟ به کار خدا ایمان داشته باش اون بالایی میدونه چی کار میکنه  شاید اون 10 سال بعدت رو میبینه و چون دوست داشته از دست همچین مردی نجاتت داده به خدا اعتماد کن ابجی اونه که همه چیو خوشگل میچینه اونه که میدونه چی درسته 

ببین پسر خاله من دختری رو دوست داشت مامانش از قبل گفته بود من خواستگاری این دختر نمیرم خیلی ناراضی ب ...

مرسی دورت بگردمممم 

واقعا حرفات به دلم نشست 

یه حس بی حسی نسبت به هر حسی🙂