2733
2739
خدایی خرید وسایل خونه هم خیلی زیاد هست من خودم همین چند وقت جهیزیه چیدم کلی پدر و مادرم پول دادن تا ...

منم میگم اینکه فقط خانم خونه رو پر کنه درست نیس، پروژه تکمیل خونه بخت که بر نداشته.

واقعا باهاتون موافق هستم 🤒💔 اوضاع خیلی خرابه خودم دوتا داداش دارم تا دانشگاهشون تموم شد رفتن سرباز ...

تازه این در حالی هست که طرف مورد نظرشون رو بتونن پیدا کنن، اگه همه چی داشته باشن ولی فرد مناسب زندگی پیدا نکنن، چی؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جدا از تهران تو شهرستانا میشه حداقل یه واحد جمع و‌جور بخری با وام و....خانواده پسرم باید کمک کنن دیگ ...

من خودم تو شهر ما قیمت خونه‌ها با سرعت داره بالا میره، صاحب خونه ها فقط دنبال یه بهونن تا قیمتا رو بالا ببرن، دوم اینکه درآمدا تو شهرستانا متفاوته.

ولی در مورد خانواده‌ها، من مرحوم پدرم تمام زحمتشو کشید که دست ما جلو کسی دراز نباشه. 

بقیش لطف خدا و زحمت خودمون بوده. پس نمیتونیم انتظاری از خانواده داشته باشیم،خیلی از پسرا مثه من هستن.

من خودم تو شهر ما قیمت خونه‌ها با سرعت داره بالا میره، صاحب خونه ها فقط دنبال یه بهونن تا قیمتا رو ب ...

امروز داشتم تو دیوار شهرمون میگشتم مثلا زده بود ۸۰۰تومن قیمت یه واحد که تا ۳۲۰وام خوره 

زیر ۶۰۰/۷۰۰تو شهر ما نیست ولی یچیزی که هست اطرافم با درامدهای متوسط اکثرا خونه دارن 

مثلا فامیلمون سال ۹۵استخدام اداره دولتی شد امسال خونش رو ساخت ماشینم چندساله گرفته