2737
2739

ببخشید پس زن قراره چکار کنه؟ خونه و ماشین و شغل و پول که مرد، زن فقط با خانواده شوهر بجنگه و از اخلاقای بد شوهر پست بزاره و بقیه همدردی کنن. خیلی از تحلیل و جواب بعضیا ناراحتم، کلی دربستی سوار کردم بعد با اسنپ کار کردم و منت شنیدم و حالا تو سی سالگی تونستم یه شغل نسبتا مناسب پیدا کنم، و حالا از منه ۳۰ ساله انتظار خونه و ماشین داشتن واقعا نامردیه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه از مرده وسایل خونه از خانم 

همه وسایلم نباید از خانم باشه، میخواد عروس شه نه که پروژه تجهیز خونه دوماد رو تو مناقصه برنده شده باشه.

بعدشم خرید خونه سخت تر از خرید وسایل خونست، تو شهر ما صاحب خونه ها فقط دنبال یه بهونن تا گرون کنن.

2728
ببخشید پس زن قراره چکار کنه؟ خونه و ماشین و شغل و پول که مرد، زن فقط با خانواده شوهر بجنگه و از اخلا ...

خونه رو قبول دارم واقعا تو این اوضاع کار هر کسی نیست 

مگر اینکه طرف حساب کتاب مالی و سرمایه گذاری خوبی بلد باشه ک تا این سن کمتر کسی خودشو درگیر می‌کنه 

اما حداقل یه ماشین باید از خودش داشته باشه دیگه

همه وسایلم نباید از خانم باشه، میخواد عروس شه نه که پروژه تجهیز خونه دوماد رو تو مناقصه برنده شده با ...

پولی که  خانواده دختر بابت جهیزیه میدن از خونه کمتره ولی ۱۵سال بعد ازاون جهیزیه چیزی نمونده و همه پول از دست رفتهولی خونه قیمتش چندین برابر شده 

مقایسه درستی نیست

همه وسایلم نباید از خانم باشه، میخواد عروس شه نه که پروژه تجهیز خونه دوماد رو تو مناقصه برنده شده با ...

درثانی بااین وضعیت کسی که اول زندگی نتونه خونه بخره بعدا هم نمی تونه بازندگی متاهلی خونه بخره

2738
ببخشید پس زن قراره چکار کنه؟ خونه و ماشین و شغل و پول که مرد، زن فقط با خانواده شوهر بجنگه و از اخلا ...

واقعا باهاتون موافق هستم 🤒💔 اوضاع خیلی خرابه خودم دوتا داداش دارم تا دانشگاهشون تموم شد رفتن سربازی و تونستن یه شغل خوب پیدا کنن که کفاف زندگی بده شده نزدیک سی سالشون کی وقت کنن دیگه خونه بخرن و بسازن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک های قبل از 20 مهر 402 رو گردن نمی‌گیرم 😂💔جوون بودم و جاهل 🥲♥️ولی الان خیلی خوشحال و راضیم 🥰 پس با گشتن تو تاپیک های گذشتم سرزنشم نکنید 🙄

خدایی خرید وسایل خونه هم خیلی زیاد هست من خودم همین چند وقت جهیزیه چیدم کلی پدر و مادرم پول دادن تا تونستن خونه همسرم رو پر کنن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک های قبل از 20 مهر 402 رو گردن نمی‌گیرم 😂💔جوون بودم و جاهل 🥲♥️ولی الان خیلی خوشحال و راضیم 🥰 پس با گشتن تو تاپیک های گذشتم سرزنشم نکنید 🙄
از پدرش توقع داشتن چی  اون که چندین دهه هست داره کار میکنه نمیتونه یه واحد برای پسرش بخره

این‌که اشتباه تر از اولیه 

هرکی باید دستشو به زانوی خودش بگیره حالا یه حمایت کوچیک شاید ولی این که توقع کنیم پدر و مادر طرف براش کاری کنن نه 

این نظر منه خوشم نمیاد پسری از نظر مالی وابسته پدرش باشه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
تواین تورم تنهایی نمیشه که 

بالاخره تلاش بیشتر و صبر بیشتر لازمه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
کسی که یه عمر تو رفاه بزرگ شده منطقیه دستی دستی خودش رو بندازه تو سختی و...

من نظرمو گفتم عزیزم شما مختاری هرجور میخوای فکر و زندگی کنی 

شبت خوش ❤️

2706