2733
2739
بستگی به شرایط داره   داداش من پدرم براش گرفت ولی اسمش نکرد و کم کم داره هر سال یه دونگشو ...

دیگ خود پسره داره میخره پس لطفا نگو پدرم براش خرید!! خودش داره زحمت میکشه،،،  خریدن برا کسیه ک همینجوری سند شش دنگ میزنن به نامش

میشه برام دعا کنید هرچه زودتر عروسی کنم از اون عروسیایی ک ارزشو داشتم💙🥲

وقتی ازدواج کردم برام مهم نبود

همه خواستگارام خونه داشتن ولی شوهرمو که خونه نداشت انختاب کردم

اما الان تو این شرایط ریسک بزرگیه خواستگاری که پولدار نیس رو قبول کنی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۱۸_۱۹رفته باشه دانشگاه

۲۲_۲۳ لیسانس بگیره

۲۴_۲۵از سربازی بیاد

یه سال دنبال شغل بگرده

اااگررر شغل خوبی هم بتونه پیدا کنه خیلیاشون مثل نظامی و فرهنگی و کارمند و بعضی شغل های ازاد زیر ۱۵ هست

با سه چهار سال کارکردن خانواده اش کمک کنن شااید بتونه یه مسکن مهر شهر‌کم جمعیت با وام و بدهی داشته باشه که اونم هرسال خونه گرون میشه اسون نیست

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

نه عزیزم.

فکر می کنم امام صادق بودن که فرمودن با مرد توانمند به لحاظ اقتصادی ازدواج کنید.

بالاخره نمیشه که یک عمر تو خونه اجاره ای اونم با این تورم زندگی کرد. بچه هاتون چه گناهی کردن؟

اما خیلیا مشخصه زود صاحب خونه میشن مثلا باجربزه هستن و شغل و پس انداز خوبی دارن و از طرف خانواده هم حمایت میشن. یا مثلا زمین دارن و قراره کم کم بسازن

دختر خانم تو خونه پدرش تو رفاه بوده

عزیزم پدر آدم چند سال کار کرده تونسته اون رفاه رو اینجاد کنه یه شبه که ایجاد نشده چند سال زحمت کشیده در کنار مادرتون تا درست شده از پسری که هنوز اول راه زندگی هست نمیشه توقع کرد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک های قبل از 20 مهر 402 رو گردن نمی‌گیرم 😂💔جوون بودم و جاهل 🥲♥️ولی الان خیلی خوشحال و راضیم 🥰 پس با گشتن تو تاپیک های گذشتم سرزنشم نکنید 🙄
2738
دیگ خود پسره داره میخره پس لطفا نگو پدرم براش خرید!! خودش داره زحمت میکشه،،،  خریدن برا کسیه ک ...

عزیزم کمک بزرگیه اول زندگی یه خونه بهت بدن دیگه اسباب کشی نداشته باشی 

ضمنا این خونه برا خودش بود پدرمم صد سال زنده باشن اخرش سهمش میشد حالا خودشون دوست دارن بخرنش این دیگه علاقه خودشون بود وگرنه نشستن توش و هیچکی هیچ وقت به اینا نمی گه پاشید 

من خودم این امتیازو بهمون دادن ولی گفتن تا ۷ سال بشینید اونم تو ساختمون خودشون ما هم تصمیم گرفتیم نریم و اون خونه رو دادن کرایه و هزار تومن هم بهمون ندادن که بگن نیومدید حالا این پول کرایش کمکتون باشه و ما رفتیم مستاجری اول زندگی 

چه جالب خیلی از خانوم ها نوشتن ن به درد نمیخوره و رد کن بره و با بی پول ازدواج نکن یا توقع دارن پدر پسر خونه بده 

بعد همینا اگ برادر یا پسر خودشون باشن اصلاااااا مهم نیست 

خب خانوم محترم پسری ک ب موقع بره دانشگاه لیسانس بگیره ۲۳سالشع بعد سربازی ۲۵بعد دنبال کار بگرده حالا همه اینا یک وقفه هم بینش هستا مثلا یکی دوسال بعد کار پیدا کنه و بره سر کار تازه یکی دوساله که سر کاره سی سالش شده با یکی دوسال کسی خونه نمیتونه بخره 

و این ک جالبه هم توقع پسر تحصیل کرده و دانشگاه رفته خوب دارید هم این ک مستقل باشه و رو پای خودش باشه هم این ک تا قبل از سی همه چی داشته باشه 😅😅😅😅😅 

من رویایی دارم ،رویای یک رقص بی وقفه از شادی ......🕊️♻️
حداقل ۷۰۰/۸۰۰

با توجه به‌ اینکه اگر یه آقا لیسانس بگیره و سربازی بره زودتر از ۲۵ سالگی نمیتونه کار کردن رو شروع کنه، پس آقای ۳۰ ساله یعنی در بهترین حالت ۵ سال کار کرده پس خونه ۸۰۰ میلیونی یعنی تو تمام این ۵ سال به طور میانگین حدود ۱۵ میلیون  درآمد داشته! آیا واقعا با شرایط موجود در مملکت یه جوون همچین درآمدی از گذشته تا کنون داشته؟

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
عزیزم پدر آدم چند سال کار کرده تونسته اون رفاه رو اینجاد کنه یه شبه که ایجاد نشده چند سال زحمت کشیده ...

پسرپدرش چند دهه کار کرده نمیتونه یه واحد برای پسرش بگیره 

درثانی زمان گذشته باالان قابل قیاس نیست

پسرپدرش چند دهه کار کرده نمیتونه یه واحد برای پسرش بگیره  درثانی زمان گذشته باالان قابل قیاس ن ...

من الان نفهمیدم شما واقعا چی میگید خب منم دارم همین میگم گذشته ها که آسون بوده خونه خریدن خیلی ها نتونستن بخرن الان که زندگی سخت شده میخوای بخرن ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک های قبل از 20 مهر 402 رو گردن نمی‌گیرم 😂💔جوون بودم و جاهل 🥲♥️ولی الان خیلی خوشحال و راضیم 🥰 پس با گشتن تو تاپیک های گذشتم سرزنشم نکنید 🙄

استارتر من یه نصیحت کنم 

خواهر همسرم همش دنبال خونه و ماشین بود و ازدواج نکرد تا امسال که شد ۴۲ سالش و دید داره پیر میشه شوهر کرد یه مرد ۵۲ ساله مه فقط یه ماشین داره خانواده همسرم بهش خونه و طلا و جهاز شیک دادن فک کن قشنگ حدودا یک میلیارد امتیاز گرفت خونه نوسازکلید نخورده تو  تهران که رهنش ۵۰۰ میلیون میشه 

خواستگاراس که این رد کرده الان همشون خونه و ماشین و بچه دارن کافی بود توقعش رو کم میکرد صاحب همه چی با اونا میشد نه ۴۲ سالگی ازدواج کنه و بعد مرده فقط ماشین داره دیگه عمرشان رفته کی جمع کنن ولی جوون انگیزه داره کار میکنه وام میگیره میره جلو البت مرد باید کاری باشه 

2706