2733
2734
عنوان

ممکنه نامشروع باشه مادرم میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 27381 بازدید | 311 پست
این بده    همه رو بدونی یکیش انجام ندی

اخه خودشم انجام نمیده بمن زور میگه فقط  

مرا تاجان بُود جانان توییh♡a  من یه دختر دهه هشتادیم که کلی سختی کشیدم وهمه نوجوانیمو باگریه وسختی گذروندم توروزای سخت هیچکس کنارم نبود،من یه دخترتنهاولی قویم که تونستم ازاون روزا بگذرم والان به عشقم رسیدم و زندگی آرومی دارم خیلی ناامید شدم خیلی دلم گرفت خیلی کفر کردم ولی خداهوامو داشت،خدایا خیلی عاشقتم.عاشق کاکائو و شیرینیایی هستم که خودم درست میکنم،آشپزی خوبی دارمو همسری عاشق دسپختمه😝وزن فعلیم ۷۴توی رژیمم و هدفم رسیدن به وزن۵۶کیلوئه و فقط باکالری شماری،ورزش وغذاهای سالم دارم سعی میکنم💪عاشق شهرم همدانم❤️آهنگای شاد خیلی دوس دارم و رنگ آبیم رنگ‌موردعلاقمه،متاهل ومتعهدم
به هیچ عنوان،خیالت راحت

مرسی ازت گلی  

مرا تاجان بُود جانان توییh♡a  من یه دختر دهه هشتادیم که کلی سختی کشیدم وهمه نوجوانیمو باگریه وسختی گذروندم توروزای سخت هیچکس کنارم نبود،من یه دخترتنهاولی قویم که تونستم ازاون روزا بگذرم والان به عشقم رسیدم و زندگی آرومی دارم خیلی ناامید شدم خیلی دلم گرفت خیلی کفر کردم ولی خداهوامو داشت،خدایا خیلی عاشقتم.عاشق کاکائو و شیرینیایی هستم که خودم درست میکنم،آشپزی خوبی دارمو همسری عاشق دسپختمه😝وزن فعلیم ۷۴توی رژیمم و هدفم رسیدن به وزن۵۶کیلوئه و فقط باکالری شماری،ورزش وغذاهای سالم دارم سعی میکنم💪عاشق شهرم همدانم❤️آهنگای شاد خیلی دوس دارم و رنگ آبیم رنگ‌موردعلاقمه،متاهل ومتعهدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مادربزرگ من به زن حامله می گفت سردی نخور بچت پسر بشه، یعنی بعد از بسته شدن نطفه ،خیلی حرف هاشونو جدی نگیر، اگر اعتقاد به دین داری که همچین چیزی صحیح نیست، حتی یادمه یه روحانی می گفتن ظهر عاشورا هم میشه خطبه عقد خوند فقط جشن و شادی نباشه، حلال خدا همیشه حلاله

منکه قبول ندارم  مامانم میگه من ٦ ساله عروسی کردم حالا بهش موندم بگم یا نه ، برنگرده بگه تو ای ...

وا بگو عزیزم بچه دار شدن تو به مادرت چه ربطی داره بهش بگو اهمیت هم نده چی میگه حلال و حرام رو ما انسان ها تعیین نمی کنیم وقتی خدا صلاح دیده داده بندش چیکارس

♥︎ Love your self ♥︎
2731
بتا مشکوکه اگه زیاد شه، شنبه قطعا حامله ام 

خیلی خوشحالم واست به امید خدا یه حسین گیرت بیاد تپل وناز بچه منم اسمش حسین هست وقتی دنیا اومد خیلی تپل مپل و سفید وبور بود از حالت بی خبرم نذار حتما بهم خبر بدخ

میگفت شب های عزیز نباید رابطه باشه نطفه ای که تشکیل میشه حرامه ، البته مادربزرگمم میگفت  

ول کن تورو خدا 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

عزيزم تبريك ميگم مطمئن باش‌ که بارداری 😍‌

خیلیییی برات خوشحال شدم ❤️ هر روز چک میکردم ببینم شرایطت چطوره ؟ تاپیکی زدی یا نه 

حتما همسرت خیلی خوشحال میشه و آرامش به زندگیتون بر میگرده 🌹

تــــ👦🏻ـ‌ــو از جــــ🤍ـــانِ من، جـــ🌱ــوانه زدی .
 جواب آزمایشو گرفتی؟ مثبت بوده حتما😍🤩🤩

تکرارش میشد جمعه که تعطیله گفت شنبه بیا ، رسیدمم خونه درو زدن نذری آوردن ، دوساعتم داشتم توضیح میدادم کجا رفتم 🙂

احترام مال عقدو عروسیه عزیزم،رابطه چه ربطی داره؟؟؟؟چه چیزا

نه کلا میگم. میگم حالا بعضی ها میگن بخاطز احترام اقدام نکنیم یا هرچی

ولی در کل از دید من خرافات

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد