2726
عنوان

ممکنه نامشروع باشه مادرم میگه

27115 بازدید | 311 پست

از دیشبه حالت تهوع دارم گفتم شاید بخاطر حلیمه نیم ساعت پیش با حال بد بیدار شدم زیر دلمم چند روزه سفت شده شک کردم تست زدم مثبته دو خطه بعد شوهرم خوابه استرس گرفتم مامانم میگفت قبلنا  : رابطه تو ماه های عزیز نطفه نامشروعه 😑 از اونور استرس دارم نکنه خطا داده فقط یدونه داشتم از ری اکشن شوهرمم استرس دارم 

اخه چهار ماه در حال اقدامم نشده بود ممکنه دروغ باشه !

امروز همه جا تعطیله نمیدونم به شوهرم بگم یا نه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این چ حرفیه آخه نه نامشروع نیست 

لطفا برای شادی روح داداشم فاتحه بخونید ممنون😔💔 💚🌱وقتی فهمیدم آدم ها فقط بر اساس سطح درک خودشون همه چیز رو می‌بینن از توضیح دادن براشون دست کشیدم🙃 یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور... برگرفته از امضای کاربر مبارک۱۳۷۸

نا مشروع ب رابطه با نامحرم میگن

نه شوهر😐😐😐😐😐😐

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

عزیزم حتی اگ باردار باشی اگ حالتای بارداری رو داری نطفه مال قبل محرم چون اگ مال چن روز پیش بود الان نباید علائم داشتی، 

🌺میتونی شیدا صدام کنی عزیزم،میشه برای خونه دار شدن من  وهمه مستاجرا ی صلواتمهمونم کنی🌷🌷

سکوت کنم بهتره🤐

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706