2726
عنوان

ممکنه نامشروع باشه مادرم میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 27116 بازدید | 311 پست

اگه میشه منم دعا کن بچه اولم این ماه ده ساله شد تقریبا یساله اقدام کردم باردار نمیشم سر مشکلاتی که بچه اولم داشت برا همین دیر اقدام کردم 

نمیدونم چرا جواب نمیگیرم واقعا از لحاظ روحی نیاز به نی نی داریم خییلی  دعام کن😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه میشه منم دعا کن بچه اولم این ماه ده ساله شد تقریبا یساله اقدام کردم باردار نمیشم سر مشکلاتی که ب ...

ایشالا عزیزم از ته قلبم برات دعا کردم شوهرتم باید ازمایش بده اگه بیشتر از یکسال باشه 

واای خدا رو شککر. خییلی واست خوشحال شدم. ان شاالله که روز ب روز عشق تو و شوهرت به همدیگه بیشتر بشه ج ...

انقد خوشحاله از صبح ده بار زنگ زده حالت بچم چطوره😄 ظهرم قبل از اینکه بیاد خونه زنگ‌زد چیزی دلت نمیخواد گفتم نه 

2728
ایشالا عزیزم از ته قلبم برات دعا کردم شوهرتم باید ازمایش بده اگه بیشتر از یکسال باشه  

ممنونم عزیزم مرسی🌹

بله با دوتا از دوستام که پرستارن مشورت گرفتم گفت همسرتم  ازمایش بده خودم سونو روز ۱۳ و ازمایش کاملم که بهمن ماه انجام دادم خیلی توب بوده مشکلی نداشته

هرچند تو این یسال همش اقدام نداشتیم بیشتر ماهاشو نا منظم بوده اما بازم استرس دارم

شما پرستارید؟

انقد خوشحاله از صبح ده بار زنگ زده حالت بچم چطوره😄 ظهرم قبل از اینکه بیاد خونه زنگ‌زد چیزی دلت نمیخ ...

وای از ته دلم واست خوشحالم عزیزم. ان شالله همیشه کنار هم خوش باشین‌

برای رفع مشکل منم دعا کن عزیزم

انقد خوشحاله از صبح ده بار زنگ زده حالت بچم چطوره😄 ظهرم قبل از اینکه بیاد خونه زنگ‌زد چیزی دلت نمیخ ...

شاغلی اگه شاغلی بخودت فشار نیار حالا که بعد ۶سال اومده بچت خیلیییی مراقب خودت باش استراحت کن فقط تا بچت جون بگیره

ترفندخونه داریوآشپزی میخوای     https://eitaa.com/rozmarehash    ♥️  روی لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن♥️♥️    لینک کانال ایتام روزمرگی خانه داری اشپزی مادر فرزندی 
ممنونم عزیزم مرسی🌹 بله با دوتا از دوستام که پرستارن مشورت گرفتم گفت همسرتم  ازمایش بده خودم س ...

بله من طرح پرستاریم سال دوم 

من روزای تخمک گذاری همیشه رابطه داشتم تو این ٤ ماه تقریبا ، من از لیلیوم استفاده میکنم تاریخو وارد میکنی بهت میگه چه روزی تخمک گذاریته ، من حالا واسه سالم بدنیا اومدنش نذر کردم پس بندش دو سال شه یکی دیگه میارم که فاصله نیوفته ، تو مواد غذاییتم دقت کن مواد خوراکی سالم و تقویت کننده بخور من هر روز سر میز غذا شربت شیره درست میکردم مامانم درست میکنه خیلی خوشمزه اس گرم و مقویم هست 

شاغلی اگه شاغلی بخودت فشار نیار حالا که بعد ۶سال اومده بچت خیلیییی مراقب خودت باش استراحت کن فقط تا ...

اره شاغلم حالا به سوپروایز گفتم شیفت شبامو خط زده تا ٣~٤ ماه باید برم بعد مرخصی بزنم البته چون طرحه فک کنم ندن نمیدونم حالا  

بله من طرح پرستاریم سال دوم  من روزای تخمک گذاری همیشه رابطه داشتم تو این ٤ ماه تقریبا ، من از ...

ان شاءالله بسلامتی صحیح و سالم بدنیا بیاد 

اره حتما نهااایت ۳ ۴ ساله شد دومی رو بیار

من بخاطر مشکلات پسرم نشد بیارم الانم که اینجوریه وضعیتم