2737
2739
عنوان

بارداری

173 بازدید | 22 پست

سلام ببخشید من ۳ روزه از پریودیم میگذره و بی بی چکام منفی میشن ولی مث بارداری اولم چند روزه صبا ضعف دارم و نوک سینه هام تحریک پذیر شدن و پهلوهام یکم درد میکنن ولی دل درد کمر درد ندارم من قبلا پریود میشدم خیلی اذیت میشدم الان هیچ حسی ندارم کسی این طوری بوده که بعدش حامله بوده؟

من بچه اولم سقط شد الان بعد ۶ ماه دلم میخواد باردار باشم چون بار اول با کلی دکتر رفتن باردار شدم

تعداد رای : 4
نظرسنجی
۱
4
100%
۲
0
0%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه ولی باید چند روز بگذره اگه پریود نشدی آزمایش بده

من ۴ ،۵ روز گذشته بود بیبی زدم کمرنگ بود ، آزمایش دادم مطمئن شدم

دوست عزیز هر کسی نظری داره و نظره هر کسی محترمه، اگه باب میل و سلیقه شما نیست، نیازی نیست که نظرتون رو با عصبانیت به بقیه تحمیل کنید، نظر خودتون رو بدید و به اسم مخالفت با نظر دیگران به کسی توهین نکنیدبا تشکر  
2742
گزینه ۱

دوست عزیز هر کسی نظری داره و نظره هر کسی محترمه، اگه باب میل و سلیقه شما نیست، نیازی نیست که نظرتون رو با عصبانیت به بقیه تحمیل کنید، نظر خودتون رو بدید و به اسم مخالفت با نظر دیگران به کسی توهین نکنیدبا تشکر  
ممکنه ولی باید چند روز بگذره اگه پریود نشدی آزمایش بده من ۴ ،۵ روز گذشته بود بیبی زدم کمرنگ بود ، آ ...

الان ۳ روزه منفی همش من سه قلو باردار بود ۶ ماه به دنیا اومدن و سقط شدن بعدش ۳ ماه خون ریزی داشتم الانم این طوری اقدام کردم خیلی نگرانم و استرس دارم

2740
الان ۳ روزه منفی همش من سه قلو باردار بود ۶ ماه به دنیا اومدن و سقط شدن بعدش ۳ ماه خون ریزی داشتم ال ...

بزار یکی دو روز دیگه باز بیبی چک بزن اگه حاله انداخت یا دیدی پریود نشدی باز برو یه آزمایش بده

اگه مثبت بود همون موقع برو پیش دکتر بگو و تحت نظر باش

تو این چند روزم استراحتتو بیشتر کن کاره سنگین نکن

چیزای محرک رحم هم نخور مثل زعفرون و آناناس آناناس...

روز دوم و سوم بی بی ننداختی که منفی دراد؟

من  تو اون موقع که باید پری میشدم زیر دلم سنگین بود، علائم پری رو داشتم

بعد لک میومد یکی دو روز ولی خونریزی زیاد نمیشد

بعد دو سه روز دیدم قطع شد 

شک کردم بیبی چک زدم دیدم دوتا خطه باز، اعتماد نکردم رفتم آزمایش خون دیدم بعله

تروخدا برام دعا کنید 

ایشالله هرچی به صلاحته برات پیش بیاد نگران نباش عزیرم

من  تو اون موقع که باید پری میشدم زیر دلم سنگین بود، علائم پری رو داشتم بعد لک میومد یکی دو رو ...

من بارداری اولم همون روز پریودیم بی بی انداختم سریع مثبت شد ولی سه قلو باردار بودم

من بارداری اولم همون روز پریودیم بی بی انداختم سریع مثبت شد ولی سه قلو باردار بودم

عجله نکن، مهمترین علامت همون پریود نشدن و چند روز گذشته

چند روز گذشت باز تست بده

ایشالله دامنت سبز بشه

2706