2737
2734
عنوان

بارداری و خوردن 12 تا قرص جلوگیری

269 بازدید | 12 پست

من دو هفته پیش موعد پریودم بود. ولی میخواستم تاریخ پریودم رو تغییر بدم که بیافته به دو سه هفته بعد. برای همین از چند روز به موعد پریود شروع کردم به ال دی خوردن تا 12 روز. بعد قطع کردم که دو سه روز بعدش پریود بشم و تاریخش درست بشه. ولی هر چی صبر کردم نشد. امروز رفتم تست زدم و دیدم باردار بودم از قبل. یعنی الان تقریبا 7 هفته ام. حالا چی میشه؟ بچه آسیبی دید؟ عوارضی داره؟ اصلا گیجم. من بچه نمیخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا قرص هات تاریخشون تموم شده اثر نکرده.همسایه ماهم اینجوری حامله شد

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
2731

اصلا نمیخوام. حالم از بارداری و زایمان و  بچه داری به هم می خوره. یه بچه دارم. دلم نمیخواد دوباره همون مراحل رو طی کنم. متنفرم از زن حامله. از زایمان. از خودم حالم به هم می خوره

2740
طبیعی

عزیزم طبیعی رو اصلا روش نمیدونن حالا این بار که گذشت ولی دفعه دیگه میخواستی جلوگیری کنی یه روش مطمئن پیدا کن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
اصلا نمیخوام. حالم از بارداری و زایمان و  بچه داری به هم می خوره. یه بچه دارم. دلم نمیخواد دوبا ...

حالا که شدی دیگه برو دکتر انشالله که صحیح وسالم بغل بگیریش، خیلی ها حسرت بارداری دارن مثل خودم 

خانم ها پیج دکترنوبت 👇👇

💫 بزرگترین پیج بارداری و کودک هستش 

هرروز کلی، پست و استوری در مورد( بارداری ،تخمک گذاری و پریود، ناباروری ،هفته های بارداری ، زایمان ،دخترزایی و پسرزایی و ....) به صورت رایگان به نمایش میذاره 

🔴 در ضمن پزشکان متخصص زنان خبره هم برای هر شهر به صورت جدا، معرفی میکنه 

میتونید فالوو کنید و برای دوستانتون بفرستید

@drnobat.ir

👇👇👇👇بزرگترین پیج بارداری و کودک

https://instagram.com/drnobat.ir?igshid=YmMyMTA2M2Y=