2733
2734

تو خونه هر چی بهش میگم فقط میگه انتخاب خانوادم دست من نبوده همین و همین  دیگه هیچ کاری از دستش بر نمیاد چون کله خور هستن اذیتش میکنن 

منم اشتباه میکردم اصلا راجبشون حرف میزدم یا فکر میکردم تغییر میکنن و درست میشن 

حالا برا همیشه از زندگیم حذفشون کردم 

نه تنها من جاری دیگمم باهاشون قطع رابطه هست و پسرش حتی 

هیچ کس دل خوش ازشون نداره 

ولی تو خونه همش به دعواهامون فکر میکنم همش یادم میاد و دلم میخواد به شوهرم بگم که مثلا دوباره رفته پشت سرمون اینجوری گفته 

ولی فقط میخوام سکوت کنم و راجبشون حرف نزنم اصلا چرا نمیتونم سکوت کنم 

تاپیکت نامفهوم بود

ولی برای سکوت کردن باید الویتهای زندگیتو تغییر بدی

اونها الان الویت زندگیت شدن بدون اینکه متوجه باشی ارزششو دارن؟

گــ🌹ـلی نمانده خـ🦋ـودت گل باش...

بدترین اشتباه اینه که بخای به شوهرت ثابت کنی خانوادش کارشون درست نیست

میشه دشمن‌خونیت

بجاش خودت جوابشونو  بده هر جور صلاح می دونی بنشون سر جاشون

ولی در موردشان فقط با مشاور حرف بزن یا با آدم قابل اعتماد از طرف خودت

و خدا برای من کافیست.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بدترین اشتباه اینه که بخای به شوهرت ثابت کنی خانوادش کارشون درست نیست میشه دشمن‌خونیت بجاش خودت جو ...

خب من بنشونم سر جاشون وقتی همسرم پشتم نباشه چه فایده داره 

تاپیکت نامفهوم بود ولی برای سکوت کردن باید الویتهای زندگیتو تغییر بدی اونها الان الویت زندگیت شدن ...

دقیقا انقدر ناراحتم بهشون فکر میکنم اصلا کاش از فکرم کامل بیرون بیان و فقط به فکر بچم و زندگیم باشم 

خب من بنشونم سر جاشون وقتی همسرم پشتم نباشه چه فایده داره 

فایده اش اینه که جرات نمی کنن اعصابنو خرد کنن

و از همه مهمتر وقتی با همسرت در مورد خانوادش حرف نزنی میونه تون بهتر میشه و کم کم گاردشو میاره پایین

در دراز مدت رابطه تون بهتر میشه و اینبار وقتی پشت سرت چیزی بگن اول توی دلش بعد سر زبونش میگه نه زن من که با شما کاری نداره و حرفی نمیزنه، شما دارید شلوغ می کنید!

و خدا برای من کافیست.....