2752
2734

می‌خوام سایت بزنم و رسانه داشته باشم 

به نظرتون چه محصول یا خدمتی ارائه بدم که درآمد هم داشته باشم؟

خدایا شکرت که هستی =)

سواد رابطه 

سیاست زنانه 

طرز رفتار با بقیه (مثلا من بلد نیستم یکی تعارف میکنه چی بگم، یا یکی ازم تعریف میکنه چی بگم

اگر دوره خوبی باشه نه صرفا کپی از بقیه به نظرم خوب میگیره 

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سواد رابطه  سیاست زنانه  طرز رفتار با بقیه (مثلا من بلد نیستم یکی تعارف میکنه چی بگم، یا ...

دلم نمیخواد دیده بشم 

بدون چهره فعالیت کنم کسی جذب میشه؟ اصلا خودت حاضری دوره‌ای رو بخری که مدرس رو نبینی؟

خدایا شکرت که هستی =)
دلم نمیخواد دیده بشم  بدون چهره فعالیت کنم کسی جذب میشه؟ اصلا خودت حاضری دوره‌ای رو بخری که مد ...

هاوین، دوره هاش بیشتر به صورت صوت ولی فیلم هم تکو توکی میذاره، پیجشو سرچ کنی میاد

ولی اگر اصلا اصلا هیچ عکسو فیلمی ازت نباشه 

من نمیخرم 

حس اعتماد بهم نمیدی 

و با خودم میگم این بره اول به خودش اعتماد به نفس یاد بده🤭😁

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه
عاشق اینم که یه کتاب بنویسم  به‌نظرت میتونم با فروش کتابم به درآمد خوب برسم؟ تجربه داشتی ؟

اگر بتونی کتابت رو ترند کنی به فروش میرسه اما درآمد انچنانی نداره

الان توی تیکتاک یا اینستا بعضی کتاب ها معروف میشن و همه درموردش حرف میزنن و به فروش میرسه

تجربه نداشتم اما نویسنده رمانم و شاید کتابم رو چاپ کنم

در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندم كه گفتند حرف حساب جواب ندارد😂
اگر بتونی کتابت رو ترند کنی به فروش میرسه اما درآمد انچنانی نداره الان توی تیکتاک یا اینستا بعضی کت ...

معمولا هم کتابایی که ترند میشن چیز خاص و متفاوتی نیستن

دقت کردی؟ 

آفرین بهت که رمان مینویسی... 

چه دوره‌هایی دیدی؟

خدایا شکرت که هستی =)
معمولا هم کتابایی که ترند میشن چیز خاص و متفاوتی نیستن دقت کردی؟  آفرین بهت که رمان مینویسی.. ...

اره باید بلد باشی تبلیغش کنی

مرسی عزیزم

من استعدادش و دارم تمرین میکنم

کتاب اموزشی هم میخونم❤

در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندم كه گفتند حرف حساب جواب ندارد😂
اره باید بلد باشی تبلیغش کنی مرسی عزیزم من استعدادش و دارم تمرین میکنم کتاب اموزشی هم میخونم❤

دوره شرکت کن 

منم تو حوزه نویسندگی هزارتا کار کردم ولی باید یاد بگیری انوقت خیلی جلو میفتی 

هم اموزش دیدن خود نویسندگی 

هم اموزش کسب درآمد از نویسندگی

خدایا شکرت که هستی =)
دلم نمیخواد دیده بشم  بدون چهره فعالیت کنم کسی جذب میشه؟ اصلا خودت حاضری دوره‌ای رو بخری که مد ...

ارههههه

منم با کله میرم برا این موصوع ها پادکست فایل صورتی بزار ک دیده نشی

من عضو ی کانال هستم تو ایتا درباره ی عزت نفس هست 

ویس میزاره تو کانال 

من اگه طرف نشناسم و نبینم دوره شرکت نمیکنم 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2706