2733
2734
عنوان

پلیس فتا

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این خیلی خیلی آشناس چون بعد ک شکایت کنی با پرویی تمام میگه خب شوخی میکردم باهات

شوخی؟ 

شوخی دوطرفه است بگه تو شوخی کردی که کردی من شکایتم جدیه که دیگه از این شوخیا نکنی

شوخی از نظر قانون هیچ توجیهی نداره وگرنه همه مجرم ها همینو میگفتند

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند
شوخی؟  شوخی دوطرفه است بگه تو شوخی کردی که کردی من شکایتم جدیه که دیگه از این شوخیا نکنی شوخی ...

اره همینو میگن پس چی آدمی ک شرف نداره این چیزا حالیش نیست

آرزوی من شادی تمام بشریت  
2738
شوخی؟  شوخی دوطرفه است بگه تو شوخی کردی که کردی من شکایتم جدیه که دیگه از این شوخیا نکنی شوخی ...

تهدیدم کرده یه هفته است این چجوری شوخی هست جالب اش اینجا این عکسو کی داره از تماس تصویری گرفته شده منم باکسی حرف نزدم غیر ازخانم کی دوستا وفامیل هست  

برو شکایت کن حتی اگه سیم کارتم به اسم خودش نباشه رد یابیش میکنن 😁دیگه گوه بخوره مزاحم کسی نشه تا اخر عمرش 😁

استرسم به خودت نده عزیز دل 🤍

.❤»🧡~تیکربرای هدفم😉~ ۱۰۰ _ ۱۴۰۱/۵/۱۵🎯۹۴/۰۰ _۶/۱ » ۹۱/۸۰۰_۶/۷  » ۸۹/۰۰ _۶/۱۴ » ۹۰/۴ 😐۶/۲۱🍄هدف پنجم:  ۸۷  ۱۴۰۱/۶/۲۸🍓هدف ششم : ۸۵ ۱۴۰۱/۷/۴💜(۱۴)چالش ورزشی ۱_۱/۵ اپ ، ۲/۳پیاده روی💜 وزن هدف : ۶۹ ، قد: ۱۷۴ ، سن: ۲۲😌💜
با جازه اسی عزیزم وبی، یهسوال داستم شوهر من تو واتساپ با یه زنمتاهل در ارتباطه خیلی هم چت میکنن من م ...

اگه یکی از این دو باهات همکاری کنند بله یا اون زنه یا شوهرت به نحوی چتاشونو بتونی شات بگیری با شماره و خودشم توی فتا انکار نکنه بله میشه ولی چون شات قابل فتوسازیه بصورت تنها مدرک نمیشه بجز اعتراف یکیشون 

و چون سرورهای وات توی ایران نیست دسترسی به اثبات از طریق سرورهای وات ممکن نیست

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند
برو شکایت کن حتی اگه سیم کارتم به اسم خودش نباشه رد یابیش میکنن 😁دیگه گوه بخوره مزاحم کسی نشه تا اخ ...

زود پیگیر میشن نمیخام کسی بفهمن زود میخام پیداش الان اگه کسی بفهمن از کاه کوه میسازن خیلی میترسم    

تهدیدم کرده یه هفته است این چجوری شوخی هست جالب اش اینجا این عکسو کی داره از تماس تصویری گرفته شده م ...

دیدی گفتم کار یه زنه.وقتی فقط با خانما تماس تصویری داشتی ببین با کیا تماس تصویری داشتی یکی بین هموناست

آرزوی من شادی تمام بشریت  
2706