2733
2739
عنوان

پلیس فتا

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 57 پست
با جازه اسی عزیزم وبی، یهسوال داستم شوهر من تو واتساپ با یه زنمتاهل در ارتباطه خیلی هم چت میکنن من م ...

یکی بود میگفت شات رو دادگاه قبول نمیکنه مگه اینکه شما با گوشیتون از چتش عکس و فیلم بگیرین که موثق باشه

دیدی گفتم کار یه زنه.وقتی فقط با خانما تماس تصویری داشتی ببین با کیا تماس تصویری داشتی یکی بین همونا ...

یادم نمیاد این عکسو کی گرفته ۵الا ۶ماه قبل گرفته به نظرم چون روسری کی تو عکس هست الان من انداختمش دور چون کهنه شده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدی گفتم کار یه زنه.وقتی فقط با خانما تماس تصویری داشتی ببین با کیا تماس تصویری داشتی یکی بین همونا ...

یادم نمیاد این عکسو کی گرفته ۵الا ۶ماه قبل گرفته به نظرم چون روسری کی تو عکس هست الان من انداختمش دور چون کهنه شده  

تهدیدم کرده یه هفته است این چجوری شوخی هست جالب اش اینجا این عکسو کی داره از تماس تصویری گرفته شده م ...

یه ویس ازش بخا ببین اصلا زنه یا مرد

نکنه زن باشه سربسرت میزاره

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند
2728
من کی کلا چت اش هست اینم کافی نیست

تو که گوشی دست خودته و خودت یک طرف قضیه ای و شاکی کلا فرق داره

اونو گفتم تو که مشکلی نداری گوشیت خودش مدرکه

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند
اره همینو میگن پس چی آدمی ک شرف نداره این چیزا حالیش نیست

اگه طرف یه مرد باشه و ایشون محکم شکایتش رو ادامه بده دیگه اون طرف رو کسی نمیتونه با ادای کلمهی شوخی تبرئه کنه و مجرم تلقی میشه

2740
اگه زن باشه چی

ن زن باشه همه میفهمند شوخی بوده تابلوعه و کسیم کاریش نداره

خوب فوش ناموسی کی داده چی تهدید کردنش چی

اها اگه فحش و تهدید باشه که خوب جرم کرده و در صورت اثبات دهنش صافه 

فحش جزای نقدی جریمه میشه و بحساب دولت میره ولی تهدید جرم بزرگیه