2410
2553
عنوان

پلیس فتا

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 57 پست
تو وات  

اوه اوه عجب جایی

طرف چقدر ناشی

وات رو هم فتا میشه شکایت کرد هم مخابرات

اگه پیگیری کنی دهنش سرویسه

وات که جای مزاحمت نیست این دیگه خیلی ناشیه

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من دوران بارداری سختی داشتم ،حتی خواهرم خودش میدونست دوره بارداری گه ترین زمان عمرم بود ب خاطر فشارهای روحی روانی ک اطرافیان بهم وارد میکردن، ولی بازم خواهرم دلش نسوخت 

آرزوی من شادی تمام بشریت  
اوه اوه عجب جایی طرف چقدر ناشی وات رو هم فتا میشه شکایت کرد هم مخابرات اگه پیگیری کنی دهنش سرویسه ...

این خیلی خیلی آشناس چون بعد ک شکایت کنی با پرویی تمام میگه خب شوخی میکردم باهات

آرزوی من شادی تمام بشریت  
2714
اوه اوه عجب جایب طرف چقدر ناشی وات رو هم فتا میشه شکایت کرد هم مخابرات اگه پیگیری کنی دهنش سرویسه ...

با جازه اسی عزیزم وبی، یهسوال داستم شوهر من تو واتساپ با یه زنمتاهل در ارتباطه خیلی هم چت میکنن من میتونم برماز پلیس، فتا شکایتکنم دوتاشونو بگیرن فقطنمیخام بفهمن منشکایتکردم یعنی محرمانه میشه

بهم میگه تو عشقم بودی چند روز باهم بودیم ازبن چیزا 

میدونم، به منم میگفت با هم بیرون بودیم ار روز زنگ میزدیم حرف میزدیم.فقط نترس مثل من ب خودت استرس نده راحت پیگیری کن

آرزوی من شادی تمام بشریت  
شاتشو دارم بعد تهدید میکنه اگه رفتی شکایت کردی عکستو دارم 

اولا که عکس دیگه جایی مهم نیست تمام مکان ها شده دوربین مداربسته تمام شبکه ها شده لایو و عکس اصلا اسم عکس مال قدیم بود که بیاره نه حالا که ایرانم مث اروپا شده 

ثانیا خودِ همین حرفی که زده از جرم مزاحمت بدتره همینو به فتا بگو  تا حالیش کنند تهدید و عکس یعنی چه

نترسیاااا پاش به فتا برسه دیگه نه گوشیشو داره نه عکستو

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند
فقط میخام شناسایی بشه اگه نشه دست ازسرم برنمیداره ازبس استرس به داده نون واب سردردی همه چی دارم بارد ...

اگه ب اسم کسه دیگه هم باشه از واتساپ باز میشه ردش رو زد

آرزوی من شادی تمام بشریت  
2706