2733
2739
عنوان

دوست استاترم میشه بیاین..

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 53 پست
زندگیتو داغون نکن وقتی بچه داری باید بدونه  تو بهش برنمیگردی  مطمین باش مطمین باش اگه حت ...

میدونی بخدا من اونو با کفش شوهرمم عوض نمیکنم ولی ا وقتی اون بهم گف هر شب میگم لابد الان داره بهم فک میکنه

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی بخدا من اونو با کفش شوهرمم عوض نمیکنم ولی ا وقتی اون بهم گف هر شب میگم لابد الان داره بهم فک ...

مگع مهمه اصلا ک بهت فکر کنه؟؟

یک نظر دیدم و تاوان دو عالم دادم                                      بی تو نفس کشیدنم عمر تباه کردن است                               گدایی در عشقت به سلطنت نفروشم                                   در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                              مائیم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی                                                                                         ؛شهریار؛
از وقتی بهم‌گف اصلا کپ کردم ینی ۵سال پیگیرمه

ببین خوشت اومده 

یک نظر دیدم و تاوان دو عالم دادم                                      بی تو نفس کشیدنم عمر تباه کردن است                               گدایی در عشقت به سلطنت نفروشم                                   در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                              مائیم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی                                                                                         ؛شهریار؛
2731
دچار وسوسه شیطان نشو..یعنی ایقد مهمه ک حاضری به شوهرت خیانت کنی ولی ب اون زنگ بزنی بگی ازدواج کن؟خیا ...

اره بخدا اون گف اصلا اون تشویقم کرد برا ازدواج با شوهرم و خداروشکر راضیم

نمیدونم بخدا منم اولش ناراحت شدم ولی بهم گف کپ کردم همونجا ک عهههه این هنوز بهم فک میکنه چرا اخه بعد ...

به زن عموت بگو زندگیمو دوست دارم و دیگه حق نداری از اون آقا پیش من حرف بزنی یا از من پیش اون آقا خود زن عموت اینو مخابره میکنه

اره بخدا اون گف اصلا اون تشویقم کرد برا ازدواج با شوهرم و خداروشکر راضیم

تحت هیچ شرایطی بهش زنگ نزن حتی اگر تهدیدت کرد ک مجبور بشی زنگ بزنی.. تو الان مجبور نیستی شوهرت گناه داره

ببین خوشت اومده 

دروغ چرا من اومدم اینجا بهم کمک کنید میگم ینی اون بیشتر شوهرم دوسم داره ...ولی شوهرمم خییییییلی بخدا دوسم داره نمیزاره اب تو دلم تکون بخوره

2740
دروغ چرا من اومدم اینجا بهم کمک کنید میگم ینی اون بیشتر شوهرم دوسم داره ...ولی شوهرمم خییییییلی بخدا ...

اون آقا دوستت داشت نمی‌گفت برو شوهر کن.به فرض دوست داشتنی هم باشه به درد شما نمیخوره الان باید ناراحت باشه که یکی زندگیتو زیر نظر داره نه خوشحال

میدونی بخدا من اونو با کفش شوهرمم عوض نمیکنم ولی ا وقتی اون بهم گف هر شب میگم لابد الان داره بهم فک ...

من شرایط تو رو داشتم 

کافیه ی ۱بار باهاش حرف بزنی دلت میلرزه 

دوست پسر منم هنوز منظرمه . اول گفت تا بچه دار شی الان پیام داده هنوز منتظرم 

اصلا بهش زنگ نزن که الکی فکر کنه تو بیادشی و امیدوار شی 

خدایا مرا آن ده که آن به   
خیر به شوهرت خیانت میکنی اونوق زنگ نزن اگه دوست داش میگف بمون اشتباه کرده الان بفکرت افتاده

منم ب زن عموم گفتم قبلنااا...گفت این خیلی دوست داشت چرا قبول کردی گفتم دوسم داشت تلاش میکرد بدستم میورد ن ک میگف ازدواج کن

ولی فک نمیکردم بعد ۵سال هنوز هر شب سراغمو میگیره

زنگ بزن که زندگیت خراب شه شوهرت شکاک شه فکر کنه خبری بوده والا گند بزن تو زندگیت راحت باش

اخه ا وقتی بهم گفففف عذاب وجدان گرفتم

شوهرم شکاک نیس ولی ازادی کاملم بهم نداده نمیخوام زندگیم خرابشه ولی نمیخوام بهم فک کنه دیگه

عشق اگه عشق باشه هیچوقت از بین نمیره مشکلت بزرگه ولی اصلا بهش فکر نکن  چون فکر کردن به مرد ن ...

اومدم اینجا ک کمک بگیرم دیگه..بخدا خودمم دارم اذیت میشم..انقد ک میاد بخوابم میترسم حتی شوهرمو ب اسم دیگ صدا بزنم

2706