2737
2739
عنوان

دوست استاترم میشه بیاین..

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 53 پست
دروغ چرا من اومدم اینجا بهم کمک کنید میگم ینی اون بیشتر شوهرم دوسم داره ...ولی شوهرمم خییییییلی بخدا ...

من میگن اگراون تپروخیلی میخواست همون موقع که شوهرت اومدخواستگاریت نمیگفت جواب مثبت بده همون موقع میومدخواستگاریت یااون موقه که نامزدکرده بودی هم میومدنامزدیتوبهم میزدمیگفت من این دخترومیخوام به نظرم این پسره دوقطبیه

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میگن اگراون تپروخیلی میخواست همون موقع که شوهرت اومدخواستگاریت نمیگفت جواب مثبت بده همون موقع میو ...

میگف اون موقع فک کرده مثلا من بگم ن من تو رو میخوام😓😓😓

نمیدونم اشتباه از من بوده یا توجیهه 

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
وقتی عاشقی پیش خودت میگی من میتونم خوشبختش کنم یا اون؟ وقتی به این نتیجه رسید که با اون خوشبخت تره ...

با احترام قبول ندارم 

شوهر من سرباز و بیکار بود اما با تمام وجود جنگید و منو بدست آورد حتی میدوست با کسی هستم که هر دو همو دوست داریم 

خدایا مرا آن ده که آن به   
2731
زن عموتم اگه مهربون بود خبرهاشو بهت نمیداد 

واقعا ا وقتی بهم گف خیلی نسبت ب زندگیم سرد شدم

بخدا امروز شوهرم بغلم کرده بود گف دوسم داری گفتم اره خب گف میدونی چن روزه نشنیدم ازت😔😔😔

دروغ چرا من اومدم اینجا بهم کمک کنید میگم ینی اون بیشتر شوهرم دوسم داره ...ولی شوهرمم خییییییلی بخدا ...

ببین عزیزم نظر من اینه کاری نداشته باش کدومشون بیشتر دوست داره (اگر در حال حاضر دوتاشون دوست پسرت بودن می‌تونستی ب این قضیه فکر کنی ک کدومشون بیشتر دوستت داره )ولی الان تو در برابر همه چی مسئولی این ک نگاه آلوده فکر آلوده داشته باشی ب ی نامحرم هم گناهه هم خیانت ب شوهرت..اگر نمی‌خوای زندگی کنی با شوهرت جدا شو

یک نظر دیدم و تاوان دو عالم دادم                                      بی تو نفس کشیدنم عمر تباه کردن است                               گدایی در عشقت به سلطنت نفروشم                                   در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                              مائیم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی                                                                                         ؛شهریار؛
میگف اون موقع فک کرده مثلا من بگم ن من تو رو میخوام😓😓😓 نمیدونم اشتباه از من بوده یا توجیهه 

از زن عموت دوری کن 

اگه زنگ بزنی باز اون هوایی میشه . لااقل لطف کن به اون و الکی بهش فکر نکن 

اگه شوهرت بفهمه هیچ وقت بهت اعتماد نمیکنه

خدایا مرا آن ده که آن به   
2740
ببین عزیزم نظر من اینه کاری نداشته باش کدومشون بیشتر دوست داره (اگر در حال حاضر دوتاشون دوست پسرت بو ...

منم چون دارم عذاب میکشم کمک خواستم 

بجان بچم هر وق فراموش کردم اومد بخوابم