2737
2734
عنوان

اَصلا مرگی وجود نداره...............عکس

252 بازدید | 9 پست

من اینجا هستم دستای پدرم را گرفته ام...حدودا" چند ماه قبل از اینکه از دنیا برود..آن روز در سکوت کنار هم نشستیم و به طلوع خورشید در میان سبزه ها نگاه میکردیم و لذت میبردیم....ما فقط بدن نبودیم ، ما بدنی بودیم که در بینهایت عشق هست...حقیقت اینه که اَصلا مرگی وجود نداره و جسم فقط یک لباس هست بر وجودِ ما... هنوزم وجودِ پدرم رو حِس میکنم و باهاش قدم میزنم در زیرسایه ی رَحمت خدا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ندیدنش سخته،نگرفتن دستاش سخته،صداش رو نشنیدن سخته.قربونش برم الهی الان زیر خروارها خاک هست

بله درک میکنم و این دلتنگی برای جسم طبیعیه چون نورِ الهی از طریق جسم ما به این دنیا میتابه...اَما جسم فقط یک لباسه و وجودِ ایشون همیشگی و از بین نرفتنیه که حضورشو میتونید حِس کنید همه جا..

2738
بله درک میکنم و این دلتنگی برای جسم طبیعیه چون نورِ الهی از طریق جسم ما به این دنیا میتابه...اَما جس ...

خیلی اذیت شد الان دیگه درد نمیکشه راحت راحت خوابیده.هنوز دخترم نمیدونه که مادربزرگش فوت کرده بشنوه افسردگی میگیره.