2733
2734
عنوان

اَصلا مرگی وجود نداره...............عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 44 پست
ممنون من که تنها دل خوشیم اینه بعد مرگ بشه باز عزیزامون رو ببینیم.😔😔این دنیا زمانش کوتاهه تا به خو ...

حتما می بینید چون اَصلا جایی نرفتند...هیچ انسانی از بین نمیره و کسایی که از دست دادیم فقط جسم که یک لباس هست رو کنار گذاشتن و هنوزم در کنار ما حضور دارند....من خودم پدرم مدتی پیش فوت کرد و این حقیقت برام روشن شد که اصلا مرگی وجود نداره و ما همیشه حضور داریم...از یک دونه ی کوچیک که زیر خاک رشد میکنه و تبدیل به یک درخت سَرسبز میشه و هرسال در بهار شکوفه میده میشه فهمید که هیچ چیزی در این دنیا از بین نمیره و هیچ اشتباه و نقصی هم توی این عالَم نیست....وجودِ ما بینهایت هست و همیشه در لطف و عشق زندگی خواهیم کرد چون این جسم ما فقط یک لباس هست که با مرگ هم ما ادامه ی زندگیمون رو خواهیم داشت....

قُلْ يُحْيِيهَا الَّذِي أَنْشَأَهَا أَوَّلَ مَرَّةٍ ۖ وَهُوَ بِكُلِّ خَلْقٍ عَلِيم
بگو: همان کسی که نخستین بار آن را پدید آورد. زنده اش می کند، و او به هر چیزی داناست...

بله همینطوره...شما وجودی بینهایت هستید و این شخصی که باورش دارید فقط یک خیاله برای همینه که میگید به ...

الان باید برم.نیاز دارم توی یه فرصت بهتری بعدا با دقت بخونم😍

فقط حتما بگید این اطلاعاتت و این عقیدتون منشاش چیه؟ از کجا نشات میگیره؟

ممنون میشم🙏

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان باید برم.نیاز دارم توی یه فرصت بهتری بعدا با دقت بخونم😍 فقط حتما بگید این اطلاعاتت و این عقید ...

منشا اصلی در درون خودمون هست که بیرون میاد و با دیدن اتفاقات و شرایط زندگی و همچنین مطالعه به یقین میرسیم..

شاید وقتی بمیریم وابستگی به عزیزانمون، معنی الانو نداشته باشه و به اندازه ی الان بزرگ نباشه

نه مثل الان که نیست ولی نمی دونم همو می بینن مرده ها اون دنیا یا نه چون موقع فوت یکی از اطرافیانم بالای سرش بودم اسم مرده ها رو صدا می زد با دوتاشون حرف می زد و با همونا هم خیلی ارتباط نزدیکی داشت.

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
2731
حتما می بینید چون اَصلا جایی نرفتند...هیچ انسانی از بین نمیره و کسایی که از دست دادیم فقط جسم که یک ...

چه خوب پس مرگ پایان هیچ انسانی نیست....این جوری تحمل نبودشون هم برامون راحت تره....خدا پدرتون رو بیامرزه....ممنونم بابت توضیحاتتون.

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
از نظر خودتون کی هستید؟ چیزی که حقیقتا" احساس میکنید رو بگید..

ببخشید ک ب این سوالتون جواب میدم 

چون خواستم ببینم نظر شما چیه 

من احساس میکنم این من ، من نیس ، روحم جداس جسمم جدا البته گاهی اوقات اینجوری میشم

و گاهی اوقات کاملا با هم یکی هستن 

میگم میخندم شادی میکنم احساساتپک ب راحتی بروز میدم گریم بگیره گریه میکنم خندم بگیره خنده میکنم بدون ذره ایی توجه به دیگران

گاهی اوقات احساس میکنم روحم داره به جسمم شاد زیستن رو یاد میده با مرده ها حرف میزنم تجسمشون میکنم و اروم میگیرم

چه خوب پس مرگ پایان هیچ انسانی نیست....این جوری تحمل نبودشون هم برامون راحت تره....خدا پدرتون رو بیا ...

مرگ اگر مَرد است گو نزد من آی
تا در آغوشش بگیرم تنگ تنگ
من ز او جانی ستانم جاودان
او ز من دلقی ستاند رنگ رنگ

ببخشید ک ب این سوالتون جواب میدم  چون خواستم ببینم نظر شما چیه  من احساس میکنم این من ، ...

شما همین وجودِ بینهایتی هستید که ذاتش شادی و آرامشه و کامل و بدون نقصه...این وجود شما برای زندگی در این دنیا یک ابزار لازم داره که اونم جسم هست...یعنی جسمتون فقط یک ابزاره که دست شماست....گریه و خنده ی شما همون زیباییه درونتونه که به این دنیا اَرزش می بخشه.....

خدا رحمتشون کنه که قطعا زیر سایه رحمت خدا هستند و همینجا در کنار شماست....تازه حضورشون پُر رنگ تر از ...

ممنون از محبتتون خدا رفتگان شمارو هم رحمت کنه🌱

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
شما همین وجودِ بینهایتی هستید که ذاتش شادی و آرامشه و کامل و بدون نقصه...این وجود شما برای زندگی در ...

ممنونم از توصیفاتتون 

فقط مشکلم اینه زود میرنجم 

میگم‌من ک با این ادم مشکلی ندارم پس چرا بدی میکنه بهم زود میشکنه دلم

چ جوری رفعش کنم

ممنونم از توصیفاتتون  فقط مشکلم اینه زود میرنجم  میگم‌من ک با این ادم مشکلی ندارم پس چرا ...

اشکالی نداره که دلتون میشکنه چون شما به عنوان انسان اِحساس دارید و همین نشون میده که دلی پاک و درونی زلال و صاف دارید...پس خودتونو سرزنش نکنید چون عیبی نداره...فقط بپذیرید این حالِ خودتون و رفتار و حرفای دیگران رو.... و بدونید که هیچ انسانی نمیتونه فراتر از آگاهیش عمل کنه....اگه پذیرش داشته باشید کم کم باعث میشه کمتر دلتون بشکنه و جای اون آرامشِ بینهایتی رو در درونتون اِحساس خواهید کرد ..

2706