2733
2734
عنوان

دخترم ۱۲سالشه صورتش همه جوش زده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5481 بازدید | 94 پست
جوش قشنگه؟!در آینده جاش میمونه و ممکن هست که مشکل هورمونی هم داشته باشه چیش قشنگه دقیقا

من توصیف کردم😐منم نوجون بودم😕کی گفته جاشون میمونه

پوستم صاف صاف تازه صابون مابونم نزدم🤷🏼‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حتماااا ببرش دکتر جوش دوران بلوغ ممکنه تبدیل به آکنه شه و چال بشه جاش بعدا ....من اگه عقل الان رو دا ...

منم نگران همینم دکترنمیادهرکاری میکنم نگرانم بیشترمیشه موقع پروییدش

درهوایت بی قرارم بی قرارم روزوشب

تو رو خدا گوش نده و ببرش من داداشم ۱۰ سالشه به مامانم میگم اولین جوشی که بزنه خودم می برمش دکتر دیگه توبه کردم به حرف بقیه گوش ندم پوستم عین آینه صاف و سفید بود خودم خریت کردم 

من توصیف کردم😐منم نوجون بودم😕کی گفته جاشون میمونه پوستم صاف صاف تازه صابون مابونم نزدم🤷🏼‍♀️

دیگ گیلاس نمیخورم🤕

میخوای هم تشبیه کنی درست تشبیه کن،آخه فصل برف و گیلاس یکیه مگ😂

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2738
تاحالا به دونه های گیلاس رو زمین برفی فک کردی😍چقدر قشنگ؟ 🙂💓 پس جوشای دخترتم رو اون پوست.... 😍😍 ...

کاشکی ننه منم اینقدر قشنگ بهم اعتماد به نفس میداد دوره نوجوونیم، نه اینکه آبروریزی بدونه...

تروخدا گوش نده و ببرش من داداشم ۱۰ سالشه به مامانم میگم اولین جوشی که بزنه خودم میلرمش دکتر دیگه توب ...

آفرین دقیقاااااا من بدبخت به حرف همه گوش میدادم صورتم بد بد شد هیچی دیگه رفتم دکتر پوست متخصص 

در خواست دوستی توسط جنس مخالف ممنوع،عشق فقط همسر ایندم
آفرین دقیقاااااا من بدبخت به حرف همه گوش میدادم صورتم بد بد شد هیچی دیگه رفتم دکتر پوست متخصص 

والا منم رفتم تا موقعی که دارو مصرف میکنم اوکیه به محض قطع شدن بدتر از قبل برمیگرده!

تازه فک کن یه دکتر عالی تو تهران رفتم 

منم نگران همینم دکترنمیادهرکاری میکنم نگرانم بیشترمیشه موقع پروییدش

به زور ببرش منم دقیقا از همون سن جوش زدم اولاش فقط پیشونیم بود و زیادم عمیق نبودن بعد رسید به گونه هام جاش چال شد 😭😭 عمم می گفت دست نزنی چال نمیشه منم خاک تو سرم گوش دادم و دست نزدم و دکتر نرفتم تا ۱۹ سالگی بعد رفتم دکتر بهم قرص آکنوترن داد و فهمید هورمون تستستورونم دو برابر حداکثر نرمالشه اونو که درمان کردم دیگه حتی یدونه جوشم نزدم بهمم گفت پماد و الکل و ژل شست و شو چرته همه رو بریز دور 

2706