2733
2739
عنوان

دخترم ۱۲سالشه صورتش همه جوش زده😔

5209 بازدید | 94 پست

دوستان عزیز،دخترم تازه به سن بلوغ رسیده پروییدمیشه تموم صورتش جوش زده ژل شستشوگرفتم پوستش سفیده جوشای قرمززده دکترم نمیادببرمش امپول نوروبین خوبه بزنم اگه راهکاردارید بگید.ممنونم.

درهوایت بی قرارم بی قرارم روزوشب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو سن بلوغ هست و جوش طبیعیه ..

امپول و لطفا سرخود بهش نزن چون سنشم زیاد نیست .. پیش دکتر پوست رفتن خیلی بهتره

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2731

محلول کلیندامایسین روزی دوبار

پوماد کلیندامایسین

قرص کلیندامایسین هم فقط با تجویز پزشک خوبه

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

فقط میتونم بگم به هیچ عنوان خوددرمانی نکن

جوشاش هورمونیه حتما باید بره دکتر منشاش معلوم بشه

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
2740

سرخود برای جوش های دوران بلوغ آمپول نزنید 

اگه حساسید باید بره دکتر پوست

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
 قبلا زینک اکساید میزدم خوب بود

منم..خیلی پمادودارو خریدم ازهمه نوع ولی فقط این پماد معجزه بود برام🤌🏻

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              

نه هیچی نزن . فقط بگو صورتش رو با همون ژل شستشو هر روز بشوره.  ... 

من تو اون سن کل صووورتم جوش بود انقدم جاش زیااد می موند . ولی بعد مدتی همه جای جوش ها رفت و خودشم خیلی کم شد و الان اصلا ندارم خداروشکر.  

هرکی میبینتم میگه تو بودی صورت جوش داشت چیکار کردی الان اصلا نداری ؟؟ 

میگم هیج خودش رفت . فقط صورتش رو بگو بشوره با ژل و بهش دست نزنه.. تموم 

البته به پوست ربط داره ...