2752
2734
عنوان

دخترم ۱۲سالشه صورتش همه جوش زده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 6028 بازدید | 94 پست
نمیادخودش حساس نیست 

شمام پس حساس نباش چون این جوشا نرماله و روند طبیعیه بدنشه و بعد یه مدت خودش میره💚

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیادخودش حساس نیست 

خدا رو شکر کن که حساس نیست . اگر حساس باشه خیلی بده دائم استرس بیخود به خودش میده اعتماد به نفسشو میگیره 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

حتماااا ببرش دکتر جوش دوران بلوغ ممکنه تبدیل به آکنه شه و چال بشه جاش بعدا ....من اگه عقل الان رو داشتم اون موقع میرفتم دکتر حتی شده راکوتان می خوردم تا الان در به در مطب دکترای پوست و دنبال لیزر و هزار تا کوفت دیگه نباشم فقط به خاطر سهل انگاری😪😪

تاحالا به دونه های گیلاس رو زمین برفی فک کردی😍چقدر قشنگ؟ 🙂💓 پس جوشای دخترتم رو اون پوست.... 😍😍 ...

جوش قشنگه؟!در آینده جاش میمونه و ممکن هست که مشکل هورمونی هم داشته باشه چیش قشنگه دقیقا

تاحالا به دونه های گیلاس رو زمین برفی فک کردی😍چقدر قشنگ؟ 🙂💓 پس جوشای دخترتم رو اون پوست.... 😍😍 ...

عزیزم ممنون ازلطفت که اروم کردی ❤️

درهوایت بی قرارم بی قرارم روزوشب

دختر خ اهرم ۱۴سالشه چرا پریود نمیشه ....

خداااااااایا چرا بهم نی نی نمیدی ......دوستم نداری خب چرا...مگه بنده ات نیستم...آخه قربونت برم اگه الان بچه داشتم باید امسال میرفت پیش دبستانی 

وا😕

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2706