2733
2739

بنظرم شما زیادی بهش بها دادی 

طوری که دور برداشته 

این اوج توهین به شماست که فقط برای رفع نیاز میاد سمتت 

بنظرم کم کم روی رفتارت تجدید نظر کن 

یک چیز دیگه ، خانومی ، شما خودت اختیار داری.  به زور منو می‌بره یعنی چی ؟؟

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      

[QUOTE=247444558]لطفا گزارش نزنید..پریروز اومد به زور منو برد خونشون،کارش ‌که تموم شد گفت از اگروز دوباره قهریم باهم، ...[/QUOT

چرا ازش گدایی محبت میکنی؟

معلومه دلشو زدی

اون خانوما ب اندازه ب شوهرشون بهامیدن خودشونوکم نمیبینن

کسیم بهشون اینطوری توهین کنه قیدشو میزنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای مگه میشه آخه.چه رویی داره🥴😑از این به بعد هروقت بهت زنگ زد درخواستی داشت بگو اونسری گفتی از امروز دیگه قهریم.‌از الان باهاش قهر باش..بابا بخدا هیچی نمیشه التماسشو نکن..نترس طوری نمیشه.بذار اون التماس کنه

...
2731
اسی این خیلییی خوبه نیازشو فقط به خودت میگه حتی تو قهر.  مثبت نگاه کن بهش. سعی کن با مشاو ...

مشاوره  رو از بچه  های  اینجا  یاد گرفتی ؟ 

مشاوره  برای زندگیه  و رابطه جدی  و واقعی 

این  رابطه  نه  واقعیه  نه  با دووم  . طرف  کارش انجام  شد و تمام

.
من واقعا دیگ حرفی ندارم بعد از این همه صحبتی ک تاپیک قبلی شد هنوزم میخای کاری کنی ک بیاد سمتت !

تاپیک قبلی انگار حذف شده چند بار گفت دیگه سمتش نمیرم با این همه بی احترامی کا بهش کرده بود و پسره خیلی هم دهن بین بود

حالا هی بگن تو عقد زن و شوهرین و این حرفا چه معنی داره و باید رابطه داشت 🤦

دقیقا من زیاداین چیزادیدم 

دختراواسه خودشون وروح وجسمشون ارزش قائل نمیشن ولی یه تاپیک دیدم مادره گفته بودپسرم رفته اسم خانمشوتتوکرده و...میگفت اگه جداشدن چی ؟ نگران بودواسهه تتواسم عروسش ولی مادخترابدن وروحمون اصلاواسمون اهمیت نداره

نگران این نیستیم که اگه طرف بعدیه مدت رفت ماچه غلطی کنیم بااین روح وجسم آسیب دیده 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
وای مگه میشه آخه.چه رویی داره🥴😑از این به بعد هروقت بهت زنگ زد درخواستی داشت بگو اونسری گفتی از امر ...

میگفت نمیشه که چون قهریم برم با یکی دیگه رابطه داشته باشم،بعدشم میخواست منو بیاره خونمون رفت برام اب هویج خرید!نمیدونم واقعا قصدش چیه

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
2740

محلش نذار پیگیر نشو سرد شو آستوریاس شاد بذار جواب نده تو نت ،کوتاه و سرد ج بده ز زد گاهی دیر ج یده گاهی اصلا لنگه خودش باید باشی این قانون طبیعته،انقد مطمنش کردی ور  دسترس بودی سیر شده،اویزونی گریزونه،گریزونی اویزونه،،،،دکتر انوشه

پس راسته چسب نشو نباش تا جای خالیت حس شه،خوب بگرد شاد نشون بده ،از علایق هم نزن بخاطرش مثل زنانی که قدیم فقط خونه بودن برو بیرون با دوستات باش فعال باش خرید برو برا خودت خانوادت،،همه چیزو رو اون خلاصه نکن آدمیزاد طبیعتش توجه کمی آزارت میده چون میدونه  دارتت

آنجا که راه نیست...خدا راه میگشاید،،
تاپیک قبلی انگار حذف شده چند بار گفت دیگه سمتش نمیرم با این همه بی احترامی کا بهش کرده بود و پسره خی ...

پسره اصلا ارزشی براش قاعل نیست ولی باز تاپیک زده چیکار کنم بیاد سمتم! 

تاپیک قبلی گویای همه چیز بود

🥰
میگفت نمیشه که چون قهریم برم با یکی دیگه رابطه داشته باشم،بعدشم میخواست منو بیاره خونمون رفت برام اب ...

ببخشید ولی گولت میزنه..یه مدت سرد باش باهاش..بذار زیاد زنگ بزنه.‌.اگه گفت بیام دنبالت بریم خونمون یه بهونه بیار.بگو امروز نمیشه..انقدر در دسترس نباش

...
همون کاربری که شوهرت بیکار بود بعد نمیذاره بری دانشگاه؟ اگه اونی که مقصر اصلی خودتی   اینهمه ...

همون کاربری که پربازدیدا بود؟؟؟ 

اونکه گفت رابطه کامل نداشتم 😑😑

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
من پدرم خیلی سختگیره  تو دوره عقد اصلا نمیزاره دختراش با طرف تنها باشن و ...  میگه هرچیز ...

درسته هیچ پدرومادری بدبچشونونمیخوان مامومیبینیم واوناپیچش مو

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706