2733
2734

من متاهلم هفت ساله....حدود هشت سال پیش با ینفر بودم دوسش داشتم تنها خاطره خوبی ک از گذشتم دارم مربوط ب اون هست ولی نشد بهم برسیم من شرایطم خوب نبود با ینفر دیگه ازدواج کردم مجبور شدم باید میرفتم... ولی تو این چندسال روزی نیست ک بهش فکر نکنم همش خودمو دلداری میدادم ک روزی بهم میرسیم اما نمیشه دیگه وقتی می‌شنوم رفته خواستگاری ینفر حالم خیلی بد میشه همش میگم اگر ازدواج کرد کن چجوری برم یا نمیدونم

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

آدم حالش بد میشه ولی نه خیلی باید فراموش کرد 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
آدم حالش بد میشه ولی نه خیلی باید فراموش کرد 

نمی‌دونم چجوری فراموش کنم چکار کنم 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

فامیلین ؟ 

همونطوری که تو ازدواج کردی رفتی اونم ازدواج میکنه 

چطوری انتظار دارین خودتون خونه و زندگیتونو داشته باشین یکی هم که قبلا نصفه راه ولش کردین بشین مجرد فقط شما و دوست داشته باشه 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
2740

من تو عروسی عشقی که همگ دوسداشتیم وعشقمون  تو کل فامیل نمایان بود هردو باشخصیت و خانواده دار و متین عشق واقعی

همون فامیلا شکایتشون به خدای محمد تا روزی زندن رنگ ارامش نبینن از هم جدامون کردن نذاشتن سر بگیره

ازدواج کرد کل فامیل منتظر بودن من خودکشی کنم یا نابود بشم 

ولی از درون تا مغز استخونم سوختم  تو تنهایم یفه خدارو با اشک و التماس میگرفتم که فقط کمکم کنه  بلند شم کم نیارم جلو دشمنام قربوووون اون خدا وعظمتش بشم بلتد شدم  تو عروسیشم رفتم قشنگترین لباس تو مراسم مال من بود خوشگل و ناز شده بودم از اول تا اخر مراسمش همراه دوست صمیمیم عروس عمم رقصیدم همه انگشت به دهن نگام میکردن

دختر  حالت که بدتر حال من نبوده

اون ادمم باید سروسامون بگیره تو فکرش نرو زیاد تا اذیت نشی خودتو سرگرم کن

من تو عروسی عشقی که همگ دوسداشتیم وعشقمون  تو کل فامیل نمایان بود هردو باشخصیت و خانواده دار و ...

خودت هم متاهلی 

میشه برای سلامتی خانوادم دعا کنید 💐دعا کردی بگو برات آیت الکرسی بخونم 💐
امضات واس اونه؟؟؟؟

بله😞

فامیلین ؟  همونطوری که تو ازدواج کردی رفتی اونم ازدواج میکنه  چطوری انتظار دارین خودتون ...

من کجا اینو گفتم؟ من اصلا حرفی از این زدم ؟

نمی‌دونم چجوری فراموش کنم چکار کنم 

باید براش ارزوی خوشبختی کنی و تمام 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
من تو عروسی عشقی که همگ دوسداشتیم وعشقمون  تو کل فامیل نمایان بود هردو باشخصیت و خانواده دار و ...

عزیزمممم☹️♥️ من می‌دونی از چی همیشه ناراحتم از اینکه مجبور شدم ب ازدواج از اینکه همیشه عشقی ک بهش داشتم و مجبور شدم تو قلبم نگه دارم قبل ازدواجم حتی نتونستم اصلا فرصت نشد بهش بگم چقد دوسش داشتم ...خیلی دلم میخواد فراموشش کنم اما تا میبینمش انگار تازه تازه هست انگار ن انگار ک از یادم رفته بود 

2706