2737
2734
عنوان

اطلاعات در رابطه با افسردگی

192 بازدید | 21 پست

بچه ها من افسردگی دارم باید چیکار کنم؟ یه راه حلی چیزی نمیدونید؟

تقریبا بیست روز پیش خ.ودک.شی ناموفق هم داشتم

یکبارم بابت سردرد و سرگیجه رفتم دکتر که بهم قرص ضد افسردگی داد، ولی خیلی عوارض داشت بقیه بهم گفتن این قرصای اعصابو نخور.

ولییی در کل الان حالم خوب نیست، حوصله حرف زدن ندارم، سرم سنگینه، انگار همش اخم کردم سعی میکنم ماهیچه های صورتمو شل کنم یا لبخند بزنم اما همش جمع گرفتمش، دوست ندارم هیچکاری کنم، همش انگار حسرت میخورم، باز دارم به اینکه چطوری دوباره خ.ودکش.ی کنم فکر میکنم،  بغض دارم همش.

چیکار کنم؟ نمیخوام قرصارو بخورم.

۲۴ سالمه، سر کارم نمیرم فعلا، ول کردم کارمو.  الانم همش میرم تو اتاقم میخوام تنها باشم مامانم یه سره میاد پیشم، درو قفل میکنم هی در میزنه، بعد اینکه کسی کنارم باشه اعصابمو خورد میکنه، جوری که کل قفسه سینم درد میگیره، هفته بعدم یه امتحان مهم دارم اصلا نمیتونم تمرکز کنم🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقااا تمام شرایط من ولی 21 سالمه  ایتا داری یه کانال بهت بدم؟ کانال تربیت فرزنده ولی به دکتر ...

میشه آدرس کانالش رو بزاری اینجا. منم نیاز دارم 🌹

+اگه اینقد که بی‌بهانه هر روز، با آدم‌ها حرف زدیم،                        با خدا حرف زده بودیم،خیلی جلوتر بودیم حاجی..♥️                     اگر این امضا رو می بینی یه صلوات به نیت صاحب زمانمون (عج) بفرست‌‌.. اللهم عجل الولیک الفرج🥺💜
2731
چرادلیلش چیه از چی ناراحتی 

از چند سال پیش بابت یه سری چیزا که میخواستم و نشد شروع شد و شش ماه درگیر بودم ، عقد کردم یکم بیخیالش شدم انگار که سرم گرم شده باشه، باز دوباره جدیدا شروع شده

اینکه هنوز نتونستم عروسی بگیرم و عقدم، نتونستم اون شغلی که میخوامو داشته باشم و رفتم یه شغل دیگه ، میخواستم مهاجرت کنم نشد،‌ اینکه بقیه همه پیشرفت کردن و من خونه اولم، اینکه کار اداری دارم و همش اذیتم میکنن، همش تو کارام گره هست

چرادلیلش چیه از چی ناراحتی 

الان اوکی هستم، شرایطم تقریبا قابل قبوله، خودمم هی واسه خودم اینارو یادآوری میکنم ولی همچنان ناراحتم، نمیتونم خوشحال شم. دقیقا مثل صورتم که نمیتونم اخممو باز کنم

2738

خیلی برام جالبه که میگن قرص عوارض داره

الان خودت درگیر چه عوارضی هستی؟ به جز احتمال مرگ و خودکشی (دور از جون)

همین چند تا جمله ای که نوشتی رو بخون بعد با عوارض دارو مقایسه کن ببین کدوم بدتره

خیلی برام جالبه که میگن قرص عوارض داره الان خودت درگیر چه عوارضی هستی؟ به جز احتمال مرگ و خودکشی ...

اخه قرصه نوشته تا یک ماه اول افکار خو،د.کشی رو شدید میکنه، و اینکه اعتیاد میاره و ترک کردمش سخته و کارکرد مغزو میاره پایین، منم دقیقا اخر این ماه امتحان مهم دارم ، نمیدونم دیگه چیکار کنم 

از چند سال پیش بابت یه سری چیزا که میخواستم و نشد شروع شد و شش ماه درگیر بودم ، عقد کردم یکم بیخیالش ...

فیلم های هلاکویی ببین

با فیلم های دکتر هلاکویی خیلی زندگیم بهتر شد 🥰🥰
اخه قرصه نوشته تا یک ماه اول افکار خو،د.کشی رو شدید میکنه، و اینکه اعتیاد میاره و ترک کردمش سخته و ک ...

حالا این ماه امتحان داری فرق میکنه قضیه اش

ولی کلا همیشه همه چی عوارض داره فقط آدم باید مثبت و منفی رو کنار هم ببینه

ولی اگه تصمیم گرفتی دارو بخوری حتتما پیش رروانپزشک برو. نه اینکه یه دکتری همینطوری به خاطر سرگیجه بهت داروی افسردگی بده

اخه قرصه نوشته تا یک ماه اول افکار خو،د.کشی رو شدید میکنه، و اینکه اعتیاد میاره و ترک کردمش سخته و ک ...

من خودم چند دوره قرص افسردگی مصرف می کردم اصلا این چیزهایی که می گن به این شدت نیست 

شما الان برو عوارض قرص سرماخوردگی بخون ببین چقدر براش عارضه نوشته که با اینکه بارها مصرف کردیم هیچ کدوم از این عوارض هاش سراغمون نیومده!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

اگه در این حدی حتما حتما قرص بخور فقط پیش دکتر باسواد برو افسردگی قابل درمانه 

منم یه مدت قرص میخوردم بعد رفتم سمت ورزش و خوب شدم نسبتا

باید زیر نظر روانپزشک باشید و قرص مصرف کنید 

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
2706