2733
2734
اگه یه مدلی میخوای که جلب توجه زیادی نکنه و قشنگ باشه این خوبه البته بسته به شکل صورت خودتم داره ام ...

وای همم که بی تی اس میزارن با پسرای ایران مقایسه اشون میکنن تازه به اینام یاد میدن اینام که جو زده

حالم به هم خورد 

آدم هایی که محبت می‌کنند کم یابند..ولی آدم هایی که قدر محبت را بدانند نایاب..💓

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جدی میگی؟   یعنی قرمز خوبه واسم؟؟!!! تا حالا بهش فکر نکردم  موهای خودم به زرد میزنه & ...

موهات فرفریه؟ اگه از این مو فرفری کوتاها که یکم فرفریه مثل پروفایلت 

مشکی با ابی یخی هم خیلی قشنگ میشه 👀🤭

همین الانم قشنگه موهات با این توصیفات حتی نیاز به رنگ نداره 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2731
وای همم که بی تی اس میزارن با پسرای ایران مقایسه اشون میکنن تازه به اینام یاد میدن اینام که جو زده ...

😂دستشویی سایت همین بغله برو بالا بیار گند نزنی به تاپیک

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
وای همم که بی تی اس میزارن با پسرای ایران مقایسه اشون میکنن تازه به اینام یاد میدن اینام که جو زده ...

اولا که ایشون کای هستن یکی از ممبرای اکسو

همه کره ایا بی تی اس نیستن بهتره بدونی جای دیگه مسخرت نکنن

در ضمن این ی نوع مدل موعه.مگه مسخره کردن داره؟؟از این مردای ایرانی که با پشم و سیبیل هی خیانت میکنن که بهتره

𝐅𝐨𝐫 𝐨𝐧𝐜𝐞, 𝐈 𝐰𝐚𝐧𝐭 𝐬𝐨𝐦𝐞𝐨𝐧𝐞 𝐭𝐨 𝐛𝐞 𝐚𝐟𝐫𝐚𝐢𝐝 𝐨𝐟 𝐥𝐨𝐬𝐢𝐧𝐠 𝐦𝐞
خب دخترای دهه هشتادی دوست دارن. من لش درست می‌پوشم ن اینکه زنچیر یا گردنبند باشه. یا شلوار اسلش. منت ...

از این به بعد یک اکثرا اضافه کن خورده نشی 💁‍♀️😶

اولا که ایشون کای هستن یکی از ممبرای اکسو همه کره ایا بی تی اس نیستن بهتره بدونی جای دیگه مسخرت نکن ...

هرچی میخواد باشه اگه مسخره ک با دونستنه اسمه ایناس که بزار بکنن حالا اینا رو بدونم مهم ترین کشف علمی سال و کردم؟

کی طرفداری از مردای جو زده ایران کرد

حالم از این پسر سوسولای جوجه رنگی و خشتک تو هوا و لباس لشیا به هم میخوره اصلا ب چشم مرد بهشون نگاه ...

جوجه رنگی؟؟؟مگه هر کی موهاش رنگش فانتزی باشه جوجه رنگیه؟؟

متاسفم واسه تشبیهت و بیشتر واسه خودت

𝐅𝐨𝐫 𝐨𝐧𝐜𝐞, 𝐈 𝐰𝐚𝐧𝐭 𝐬𝐨𝐦𝐞𝐨𝐧𝐞 𝐭𝐨 𝐛𝐞 𝐚𝐟𝐫𝐚𝐢𝐝 𝐨𝐟 𝐥𝐨𝐬𝐢𝐧𝐠 𝐦𝐞
اولا که ایشون کای هستن یکی از ممبرای اکسو همه کره ایا بی تی اس نیستن بهتره بدونی جای دیگه مسخرت نکن ...

ولش کن فقط نفرت ورزیدن بلده 

از اول تاپیک توهینشو شروع کرده ول نمیکنه 

موهات فرفریه؟ اگه از این مو فرفری کوتاها که یکم فرفریه مثل پروفایلت  مشکی با ابی یخی هم خیلی ق ...

دقیقا عین پروفایلم هم حالتش هم رنگش

ولی فرقمون اینه که من موهای پشت سرم تیره تره

و فقط روی سرم روشنه

جوجه رنگی؟؟؟مگه هر کی موهاش رنگش فانتزی باشه جوجه رنگیه؟؟ متاسفم واسه تشبیهت و بیشتر واسه خودت

اره جونه رنگی 

متاسف باش واسه خودت

کاری به نظر دیگران نداشته باش

بابا این خودش مذهبیه 😒 میگه چقدر بده وای برو تاپیک هاش بخون. به فیسش برخورد  اره باشع

هوم

حوصله ادمایی که احترام نمیزارن به سلیقه و استایل دیگران ندارم 

وایب بد بهم میدن

نظر دادن با توهین فرق داره

هوم حوصله ادمایی که احترام نمیزارن به سلیقه و استایل دیگران ندارم  وایب بد بهم میدن نظر دادن ...

دقیقا درسته. منم باش بحثی نکردم. گذاشتم جاهل از دنیا برود😂🍼

کاربر پسر🔵 (با افتخار خاله زنک هستم )
2706