2737
2734
محلش نذار پیگیر نشو سرد شو آستوریاس شاد بذار جواب نده تو نت ،کوتاه و سرد ج بده ز زد گاهی دیر ج یده گ ...

ا۱لا زنگ نمیزنه و پیام نمیده که من سرد باشم

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
مشاوره  رو از بچه  های  اینجا  یاد گرفتی ؟  مشاوره  برای زندگیه   ...

چرا واقعی و با دووم نیس؟ من بقیه تاپیکاشو نخوندم اگه اخلاقای دیگه داره بی خبرم فقط از روی این تاپیک گفتم مردی که حتی تو قهر بهت وفادار باشه از نظر من خوبه 

و  میتونه با تلاش رابطشونو درست کنه.

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزای من شما منم درک کنید..من با دعوا و نارضایتی خانوادم زن این اقا شدم،خودش به زور پدرومادرم رو راضی کرد برای همین هم سختمه که راحت جدا بشم

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
2728
ببخشید ولی گولت میزنه..یه مدت سرد باش باهاش..بذار زیاد زنگ بزنه.‌.اگه گفت بیام دنبالت بریم خونمون یه ...

دارم به طلاو شیما تو یاغی فکر میکنم 

طلا چه جوری خودشو بالا نگه داشت و شیما چقد عز و جزمیکرد و میگفت عاشقت بودمو پابه پات اومدم 

این یعنی اینکه مردا ظرفیت ندارن 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
عزیزای من شما منم درک کنید..من با دعوا و نارضایتی خانوادم زن این اقا شدم،خودش به زور پدرومادرم رو را ...

باکره ام ی جور دیگه کارشو راه انداخت،آخه چرا باید دروغ بگم..من خودم خیلی قلبم شکسته با حرفاتون داغونم میکنید

2738
ا۱لا زنگ نمیزنه و پیام نمیده که من سرد باشم

سرد شو ،موندم ما زنا چرا هممون وابسته میشیم و خیلیم غلطه چون غلط نبود ایرا نمی‌گرفتند ازین قضیه وابستگی،ایرادش شاخ شدن طرف و ضعف ما میشه،سرد شه توام سرد شو تلاش کن شی خوبم فکراتو کن مث گذشته من با احساس نری با یه بچه برگردی،بی‌محلی بهترین جوابه ،پ داد سین نزن دیدی آزارت میده تمام ،بخدا اشتباه‌ نکن

آنجا که راه نیست...خدا راه میگشاید،،
عزیزای من شما منم درک کنید..من با دعوا و نارضایتی خانوادم زن این اقا شدم،خودش به زور پدرومادرم رو را ...

عزیزم برو پیش مشاور مجرب یا اینحا از دخترگرانبها کمک بگیر تگش کن واقعا من اگ حرفی زدم بابت این بود ک ب خودت بیای، امیدوارم خوشبخت باشی❤️❤️

🥰
کاش تاپیک قبلیشو میدیدی

کدوم تاپیک قبل بابا بخدا منو اشتباه گرفتید..من ۱۸ سالمه اصلا دانشگاه و اینا نرسیدم هموز

فک نمیکنی ببخشید اسکول تر از اسی پیدا نکرده

نمیدونم نظر من این بود اینقد از خیانت شنیدم 

حالا اسی خودش چندوقت میشناسش میتونه هدفشو تشخیص بده دیگه. شاید فقط برای رفع نیاز نیس و واقعا دوسش داره 

فقط بلد نیستن باهم بسازن..

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
2706