2737
2734
قبلش گفتم معذرت می خوام ولی گاهی لازمه با طرف محکم حرف بزنی شاید ب خودش بیاد

امید وارم خدا کمکمون کنه به هرحال شرایط زندگی خیلی سخته ممنون بابت راهنمایی های شماهم عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازمسائلتون اطلاع ندارم 

امامیدونم نبایدبه مردهاچسبید 

چراشمامدام بایدپیام بدهی تلفن بزنی 

نازه ونیاز 

اون بایدبیشترشروع کننده باشه 

بعداین بذاراون شروع کننده باشه بذارحس کنه عوض شدی نگران بشه اومد بامحبت باش 

گفت چراپیام ندادی چرازنگ نزدی

بگوکارداشتم مهمون داشتم ورزش می رفتم کلاس می رفتم و.....

کتاب زنان زیرک رادانلودکن وبخون

چرا واقعی و با دووم نیس؟ من بقیه تاپیکاشو نخوندم اگه اخلاقای دیگه داره بی خبرم فقط از روی این تاپیک ...

تلاش  برای درست کردن  رابطه ؟

حتما  سنتون  کمه.  این اقا  فقط دنبال یه چیز  بوده و هست  بدستش  اورده و تموم .

از این اقا شوهر در نمیاد  منم  تاپیک  قلبلش و نخوندم لازم  نبود بخونم . تو چهل  سالگی   فرد شروع کنه  به حرف زدن  میفهمی  چی به  چیه

.
2731
من ازمسائلتون اطلاع ندارم  امامیدونم نبایدبه مردهاچسبید  چراشمامدام بایدپیام بدهی تلفن ب ...

واسه اینکه رابطمون سرد نشه و از دستش ندم همش بهش چسبیدم،ولی انگار کار درستی نکرده بودم و باید تغییر بدم رفتارمو

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
واسه اینکه رابطمون سرد نشه و از دستش ندم همش بهش چسبیدم،ولی انگار کار درستی نکرده بودم و باید تغییر ...

آره انشاءالله بهترمیشه 

مردهاوقتی بهشون بچسبی وخیالشون کاملاازت راحت باشه دورمیشن 

حتی اگریک دوره ها دورشدنبود صبرصبرصبر وسکوت بهترین نتیجه را میده وچسبیدن نتیجه ی معکوس یعنی اگربخوادبره زودترمیره

آره انشاءالله بهترمیشه  مردهاوقتی بهشون بچسبی وخیالشون کاملاازت راحت باشه دورمیشن  حتی ا ...

ممنون از کمکت دوست عزیزم❤

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
حالم خیلی بده اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم،دوسش دارم ولی اون دوسم نداره نمیدونم چطوری رهاش کنم

عزیزدلم وقتی دوست نداره در آینده مشکلاتت بزرگتر میشه خودتم خوب میدونی دوست داشتن یه طرفه تو زندگی مشترک آینده خوبی نداره

حالا که تو دوران نامزدی متوجه اخلاق و رفتار غیر منطقی و بچگانه همسرت شدی الان جدا شو تا دیر نشه

خودتو دوست داشته باش به خودت ارزش بده

به منه قبل نامزدت فکر کن که چقدر با ارزش و بی دغدغه و بی حاشیه بودی و خودتو سرهرچیز الکی ناراحت نمیکردی

شاید وابستگی و عادت شدید به همسرت داری و با دوست داشتن  اشتباه گرفتی

بنظرم ترس از دست دادن داری بنابراین تو تصمیم گرفتن مردد میشی 

با پدر و مادرت صحبت کن و بگو پشیمونی قطعا درکت میکنن عزیزم

نظرات اکثر دوستان  درسته و صلاحت رو میخوان 

رو حرفاشون فکر کن تا دیر نشده

قطعا حرفای دوستان نتیجه تجربه های زندگیشونه گلم

https://www.instagram.com/p/Cf_ZCp4oqHu/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
2740

کتاب زنان زیرک

فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رایگانه یک ساعته گوش کن

تو تلگرام بزن هنر ارتباط موثر اونو گوش کن کلا 6 ساعته فک کنم کلی چیز یاد میگیری در مورد ارتباط با همسر و خانواده همسر و غیره

شما خودت داری به زندگیت گند میزنی  چیه خودتو کوچیک میکنی میری نیازشوبرطرف میکنی میایی همیشه در دسترسی    مثل چسب بهش چسبیدی ولش کن خانوادشو خودشو یه مدت به تماس و پیام ها و نیازش جواب نده