2737
2734

خدایی قشنگ ترینش بگید

و بگید کی گفته بهتون

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

به مامانم میگفتم آدمارو درک نمیکنم و تا میخوام صمیمی بشم یهو ازشون سر یه رفتارشون نمیتونم‌باهاشون کنار بیام

و نمیتونم ارتباط بگیرم‌باهاشون با عقایدشون دلم میخواد خفشون کنم

مامانم برگشت گفت: اگه بخوای اینطوری فکر کنی باید همه ادمای جهانو بکشی

تو نمیتونی اینکارو کنی

ولی میتونی با اینکه ادما اینطورین کنار بیای.

2740

استادم جلسه آخر، آخرین ترمی که میرفتم دانشگاه بهم گفت فلانی قدر خودتو بدونا، تو خیلی حیفی حواست به خودت باشه ها

هر موقع تو مسیر رسیدن به هدفم کم میاوردم یاد این حرفش میوفتادم و دوباره انگیزه میگرفتم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
همسرم که همیشه میگه تو ماه منی🥲🥺❤️ و قبل اینکه برم سر کار میگه مواظب باش چون جون من هستی

بمونید واسه هم

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
پسرم همیشه میگ تو بهترین مامان دنیایی شوهرمم هرچی میشه میگه خودت برام درستش میکنی دیگه؟  شاید ...

درک می کنم ای حستو خیلی قشنگه 

به مامانم میگفتم آدمارو درک نمیکنم و تا میخوام صمیمی بشم یهو ازشون سر یه رفتارشون نمیتونم‌باهاشون کن ...

چقدر عاقله مامانت 

2706