2737
2739

من خودم از موقع باردعریم میخاستم همه چی رو بدونم یکی باشه بهم بگه واسه همین این تایپیک زدم ک هر کی هر سثالی داره بپرسه

طبیعی بودی یا سزارین؟

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏

اطلاعات در مورد زایمان طبیعی اپیدورال میخوام، آمپولی که به پشت میزنن خطر داره؟ باعثکمردرد میشه بعدا؟ باید زخم میشه؟

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

شکمتون ترک خورد؟ چیکار کردید؟

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏

در مورد زایمان طبیعی توضیح میدی من خیلی میترسم 🤕

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
شکمتون ترک خورد؟ چیکار کردید؟

شکم من اصلا ترک نداره، من گردو زیاد خورده بودم شنیده بودم گردو مانع ترک میشه

2738
اطلاعات در مورد زایمان طبیعی اپیدورال میخوام، آمپولی که به پشت میزنن خطر داره؟ باعثکمردرد میشه بعدا؟ ...

زایمان بدون درد هستش خیلی عالیه سوزنی ک‌به کمر میزنن اصلا ن درد داره ن متوجه میشین باعث کمردرد نمیشه اگه جای خوبی برین برای زایمان بستگی به متخصص بی هوشی داره

زایمان بدون درد واقعا تاثیر داره؟

من انجام ندادم‌اما دوستم اپیدورال بود خیلی عالی بود البته باید شرایطش رو داشته باشین مثلا وزن بچه یا اندازه لنگن مناسب

زایمان بدون درد هستش خیلی عالیه سوزنی ک‌به کمر میزنن اصلا ن درد داره ن متوجه میشین باعث کمردرد نمیشه ...

درد زایمان رو هم نمیفهمی؟ هزینه اش رو بیمه میده؟ چقدره هزینه اش؟

2706