2733
2734
عنوان

هر سوالی راجع به زایمان دارین بپرسین جواب میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 23 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

در مورد زایمان طبیعی توضیح میدی من خیلی میترسم 🤕

زایمان طبیعی تنفس نقش خیلی مهمی داره و‌ ورزش های ک موقع درد بهتون میدن مثلا نشستن روی توپ حتما هم باید ماما همراه داشته باشین خیلی بهتون کمک‌میکنه یا اینکه پیش پزشکی برین ک سر زایمان باشه و همراهتون باشه و خوش اخلاق و‌صبور باشه

زایمان طبیعی تنفس نقش خیلی مهمی داره و‌ ورزش های ک موقع درد بهتون میدن مثلا نشستن روی توپ حتما هم با ...

منم دقیقا میخوام ماما همرا بگیرم و پزشکمم باشه ولی چون یه سقط داشتم سر اون خیلی اذیت شدم  و درد کشیدم خیلی استرس دارم

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
منم دقیقا میخوام ماما همرا بگیرم و پزشکمم باشه ولی چون یه سقط داشتم سر اون خیلی اذیت شدم  و درد ...

پس شما شرایط سزارین دارین بهتره سزارین بشین چون سقط داشتین عزیزم

پس شما شرایط سزارین دارین بهتره سزارین بشین چون سقط داشتین عزیزم

یعنی چون سقط داشتم نمیتونم طبیعی زایمان کنم؟ چرا؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
یعنی چون سقط داشتم نمیتونم طبیعی زایمان کنم؟ چرا؟

بهتره در این مورد از دکترتون بپرسین چون سقط داشتین سزارین برای شما مناسبتره البته طبیعی هم‌میتونید زایمان کنین

بهتره در این مورد از دکترتون بپرسین چون سقط داشتین سزارین برای شما مناسبتره البته طبیعی هم‌میتونید ز ...

ممنون گلم دعام کنید  

1
5
10
15
20
25
30
35
40