2328

رل من دائم خوابشو عوض میکنه!

میگه وقتایی که دارم یه خوابی میبینم و دوس ندارم دیگه ببینمش دنبال یه ساعت میگردم و ساعت رو میبینم

گف اکثر اوقات ساعت های که تو خواب میبینم با اون زمانی ک هس یکی نیستن مثلا ساعت ۲ شبه ولی هوا خیلی روشنه و افتاب تازه طلوع میکنه 

گف از اونجا میفهمم خوابم و مچ خوابمو میگیرم😂

امروز چهارشنبه ۱۲ مراد ۱۴۰۱ این امضا رو اینجا مینویسم تا سال دیگه این موقع بیام و بهتون خبر بدم که کنکورمو ترکوندم🙂❣امروز که نتایج رو دیدم خیلی ناراحت شدم بخاطره اینکه تلاش نکردم بخاطره اینکه خودمو گول میزدم و... میدونم تویی ک داری الان اینو میخونی الان کنجکاوی ک بدونی چند شده رتبه ام باید بگم کهههههه رتبه یه چیز شخصیه😁😂شوخیدم۱۶۲ هزار شدمممم:/ خب دیگه هروقت که این امضا رو خوندید یه صلوات بفرستید واسن و لایکم کنید که بعد از یکسال تگتون کنم و بگم که چجور برگه برنده رو ب دست اوردم دوستون دارم یاعلی:)💕🌙

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334
من میتونم. حتی تو خواب میدونم خوابم و  میگم خب بسه بیدار بشم دیگه خیلی طول کشید  بعد بیدار ...

منم میدونم خواب می‌بینم فقط می‌خوام تغییرش بدم چیزایی که نمی‌تونی تجربه کنیو از خواب بگیری