2733
2771
عنوان

قرص چاقی گین اپ

151738 بازدید | 117 پست

سلام بچها من دیدم تاپیک زیاد زدین درمورد قرص چاقی گین اپ بعد نظر چند نفرتونو خوندم ک نوشته بودین مصرف کردیم ک نتیجه گرفتیم منم از یه جا سفارش دادم الان ی قوطیشو تموم کردم و ده کیلو افزایش وزن داشتم و انقد صورتم تپل شده و تغییر کردم هرکی منو میبینه فک میکنه گونه هامو ژل زدم بدنمم خیلی تغییر کرده و تپل شدم الان میخام ی قوطی دیگه سفارش بدم ک حسابی چاق بشم 

کسایی ک لاغرین اگه واقعا اصلشو ک سبز رنگه و ٣٠ تا دونه قرص کوچیک توشه و ٣٠ تا بزرگ گیر بیارین و بخرین واقعا تاثیر داره 

من چندساله میخوام ی قرص چاقی خوب پیدا کنم ک تاثیر داشته باشه ولی هرچی ک اطرافیانم خوردن دیدمشون زیاد تغییر نکردن ولی اینو هرکی خورده جواب گرفته و منم بعد از چندسال ب ارزوم رسیدم😂

فک نمیکردم ی روزی برسه ک چاق بشم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا معلوم نبود تبلیغه آفرین

خاص ترین هدیه ای که میتونید به عزیزتون بدین (طراحی چهره سیاه قلم) یه هدیه ماندگار واسه عزیزانتون . دوستای گلم من حتی از نصف قیمت هم پایین تر حساب میکنم مشتری هامم همشون راضی هستند هزینه ارسالشم با خودمه. اگه دوست داشتید درخواست دوستی بدید. اینم پیج اینستاگرام هستش اگه دوست داشتین فالو کنید maryam.m.vr@

عزیزم همش پفه قرص رو قطع کنی دوباره لاغرمیشی پوستتم ترک ترک میشه،عوارض داخلیشم که افتضاحه کلیه وکبد داغون میشه... بجای اینا مولتی ویتامین و زینک بخور اشتهات زیاد میشه با غذا تپل میشی

دوست گلم اگه حاجت داری، اگه نذری به گردنته، اگه اموات داری ومیخوای واسش خیرات بدی،درخواست دوستی بده تا هم مشکل من حل بشه هم شما ثواب کنید❤️اللهم عجل لولیک الفرج❤️خدای مهربونم تنهام نذار😍
2706