2733
2739
عنوان

دادخواست طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 56 پست
ببخشید شما میدونین دختر بچه از چند سالگی می تونه پیش مامانش باشه ؟

گفتن تا ۷ سالگی و بعد هم شنیدم بعد ۷ سال قاضی از خود بچه میپرسه ک میخواد با کی باشه

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بگی بهت میگن عدم سازش بگو میخوام بزنم اون خودش مقدمه طلاقه مستقیم نگو طلا ق

اره درست میگه نگو طلاق بگو میخوام زندگی کنم خودش چندین جا اعلام کرده منو نمیخواد... اینجوری بگو ک بره تو عمل انجام شده اون بگه طلاق مهریتو میدن

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
گفتن تا ۷ سالگی و بعد هم شنیدم بعد ۷ سال قاضی از خود بچه میپرسه ک میخواد با کی باشه

پس تا 7 سالگی اگه باباش به زورم بخواد نمی تونه ارم بگیره؟

آخه همش تهدیدم میکنه وکیل های آنچنانی دارم که کارهای غیر قانونی میکنن که بچه رو به تو ندم و دلت برای بچت لک بزنه و ...

2731
پس تا 7 سالگی اگه باباش به زورم بخواد نمی تونه ارم بگیره؟ آخه همش تهدیدم میکنه وکیل های آنچنانی دار ...

ن نمیتونه قانونا بچه تا ۷ سالگی با مادره

پس تا 7 سالگی اگه باباش به زورم بخواد نمی تونه ارم بگیره؟ آخه همش تهدیدم میکنه وکیل های آنچنانی دار ...

از تهدید هاش ویدئو بگیر و مدرک جمع کن... ببین عزیزم ویس پر کردن مدرک نیس.... حتی اگ تو مکالمه تلفنی میگه با اسکرین ریکوردر ازش ویدئو بگیر 

ی جوری ک شمارش مشخص باشه موقع فیلم گرفتن

2740

امیدوارم مشکل همه حل بشه 

ای کاش همه کسایی که الکی زندگیشونو دارن خراب میکنن سر راه خیر بیان 

بخدا حیفه تو این وضعیت 

من زندگی خودمو میگم . ۱۴ سال برا زندگیم جنگیدم اما شوهرم یهو سر ناسازگاری گذاشت 

فقط مراقب خودت تو طول این مدت باش... من همه اینا رو گذروندم.... سخته.. ولی مراقب جسم و روحت باش  ...

باورت نمیشه نابود نابودم.... افسرده شدم.... مصرف سیگارم شده ۲ برابر.... فقط سرکار میرم بعد میام خونه تو اتاقم