2733
2734
عنوان

دادخواست طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 56 پست
وای ماهی ۸۰۰ دیگ چی هس... اعتراض نذاشتی روش؟؟؟؟عزیزم با نفقه نتونستی اذیتش کنی؟؟؟؟

نه این هفته دارم میرم برا اعتراض . چون خود بانک ک اومد واریزی بزنه برام گفت این چه نفقه ایه 

میتونم بگم یارانمو نمیده ؟ چون یارانه برام واریز نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید اسی جان چی شد که عدم تمکین که شوهرتون زده دادگاه رای رو به شما داد؟؟؟  میشه لطفا بگین&n ...

عزیز برا من چون خودش بزور و کتک منو فرستاد خونه پدرم بعد هم گفت میمونی اونجا تا من فکرامو بکنم ببینم میتونیم باهم بسازیم یا نه ؟ اینو ک ب قاضی گفتم قاضی گفت تو اینو بش گفتی گفت آره قاضی هم رای رو داد ب من 

چه خوب که اونجا آره گفته اگه شوهر من بود می گفت نه اصلا همچین حرفی نزدم

چون اونجا ک اومد مث احمقا فقط از من بدی گفت و همش بهانه الکی اورد و خانوادت فقط بلدن نماز بخونن و فلان 

که منشی دادگاه هم حتی بش حرف زد

بله درسته اگه ایشون مشکل داشته باشه دادگاه حق رو کلا به شما میده دیگه من واقعا از این زندگی خسته شد ...

یعنی الان باید برم بگم تکلیفمو روشن نمیکنه و منو گذاشته خونه پدرم؟

چون اونجا ک اومد مث احمقا فقط از من بدی گفت و همش بهانه الکی اورد و خانوادت فقط بلدن نماز بخونن و فل ...

میدونین هر چقدرم آدم زرنگ بازی دربیاره بالاخره یه جایی دستش رو میشه خدا همیشه طرف حقه . 

میدونم روزای سختی رو میگذرونین ولی بالاخره این روزا هم تموم میشه و یه نفس راحت میکشین

جدا شدن با وجود بچه بنظرم خیلی سخته 

یعنی الان باید برم بگم تکلیفمو روشن نمیکنه و منو گذاشته خونه پدرم؟

اون وقت یه موقع احتمال داره همسرتون بگه من باهاش کاری ندارم بیاد خونه . حاضرین برگردین ؟

شما وکیل نگرفتین ؟

می تونین با وکیل های رایگان دادگاه هم مشورت کنین ها

میدونین هر چقدرم آدم زرنگ بازی دربیاره بالاخره یه جایی دستش رو میشه خدا همیشه طرف حقه .  میدون ...

اره من خدارو شکر میکنم ک تو این موقعیت بچه ندارم 

اما اونم پشیمونه شده هااا اما زنگ میزنه میگه خودت برگرد من نمیام دنبالت 

اون وقت یه موقع احتمال داره همسرتون بگه من باهاش کاری ندارم بیاد خونه . حاضرین برگردین ؟  شما ...

نه چون نرمال نیست . و میشینه بم زُل میزنه میگه خیلی دوست دارم خفه ات کنم 

چجوری اعتراض بذارم ؟ ب خود کاروز باید بگم ؟ 

عزیزم من هنوز اقدامی نکردم نمیدونم ولی خب ۸۰۰ خیلی کمه حتما با ی وکیل خوب مشورت کن

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
ببخشید شما بچه هم دارین ؟  برای شما همسرتون عدم تمکین نزدن؟  اصلا عدم تمکین بزنن چی میشه ...

عزیزم بچه ندارم

شوهرم ن فقط دادخواست طلاق داد و اینو بگم شاهد دارم ک خودش منو آورد منزل پدرم و نمیتونه عدم تمکین بزنه

عدم تمکین بزنن فقط نفقه بهت تعلق نمیگیره و البته میتونه ازدواج مجدد هم کنه

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706