2733
2739
عنوان

دادخواست طلاق

543 بازدید | 56 پست

سلام 

بچه ها اونایی ک از قبل با مشکلم آشنا هستن میدونن ک من الان ۲ ساله ک چرا خونه پدرم هستم .

تو این ۲ سال شوهرم نفقه نداده و اذیت میکنه طلاق هم نمیده . ازم شکایت کرد برا عدم تمکین دادگاه رای رو داد ب من . 

اگر خودم دادخواست طلاق بدم بنظرتون به ضرر منه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خستش کن تا خودش دادخواست بده... شوهر من خودش داد...‌من ۱۳ ماهه خونه پدرمم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
مهریه دارم اما از خنگ بازی خودم زدم عندالاستطاعه  چون خیلی دوستش داشتم

فقط خستش کن تا خودش تقاضا بده....عزیزم شما نفقه اجرا گذاشتی؟؟؟؟

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2740
ی وکیل هم بهم گفت مهریه ات رو بت نمیدن 

واسه تقاضای طلاق از طرف خانم باید یه یکی موارد عقدنامه رو داشته باشه که بتونی طلاق بگیری راستی جهازتو بردی؟

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
بعله 

ولی خب من مهریه عندالمطالبه اس... و چون شوهرم خودش تقاضای طلاق داده مجبوره ک هر چی داره بده... من ک جلسه آخر مشاوره بهش گفتم خودت برو دادگاه من پامم نمی‌ذارم تو دادگاه.... دلم میخواد ب اندازه ۶ سال جوونیم ک گرفت تو دادگاه ها بدوئه

بله نفقه رو اجرا گذاشتم . بهم نداد . بعد رفتم دوباره شورا بهشون گفتم حسابشو بستن و نفقمو ازش گرفتن&n ...

عزمزمه جسارته چون تو شرایط شما هستم میپرسم جسارتا ماهی چند دادگاه براتون حکم نفقه داد؟

2706