2733
2734
عنوان

دادخواست طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 56 پست
ولی خب من مهریه عندالمطالبه اس... و چون شوهرم خودش تقاضای طلاق داده مجبوره ک هر چی داره بده... من ک ...

مهریه شما تا ۱۱۴ سکه باید بده اگه نده حکم جلبشو میگیرن تو طلاق مهریه انقد که زن اذیت میشه مرد نمیشه

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
واسه تقاضای طلاق از طرف خانم باید یه یکی موارد عقدنامه رو داشته باشه که بتونی طلاق بگیری راستی جهازت ...

ن نبردم . خودش بزور منو سوار اتوبوس کرد و فرستاد خونه بابام بعد هم شکایت عدم تمکین کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه راه داری واسه طلاق اونم اینه جهازتو بیاری خونه پدرت و به دادگاه بگی وسایل خونه نداره که من برم سر زندگیم و اگه همسرت نتونه تو وقت معین  وسیله جور کنه حق طلاق میگیری 

مهریه شما تا ۱۱۴ سکه باید بده اگه نده حکم جلبشو میگیرن تو طلاق مهریه انقد که زن اذیت میشه مرد نمیشه

عزیزم مهریه من خیلی بالاس و چون ایشون‌ملک دارن تا هر چی بشه ازش میگیرن با وکیلم مشورت کردم... من مهریم ۱۳۷۶ تا سکه اس... ایشون زمین داره،خونه دوم داره،ماشین داره....

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
عزیزم مهریه من خیلی بالاس و چون ایشون‌ملک دارن تا هر چی بشه ازش میگیرن با وکیلم مشورت کردم... من مهر ...

خوب اون اره من فک کردم چیز زیادی تداره 

والا بش گفتن ۵ تومن جریمه ماهی ۸۰۰ جاریه

وای ماهی ۸۰۰ دیگ چی هس... اعتراض نذاشتی روش؟؟؟؟عزیزم با نفقه نتونستی اذیتش کنی؟؟؟؟

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706