2733
2739
عنوان

برید از این کارا با شوهرتون بکنید🤪😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2918 بازدید | 103 پست
ایییییییییییی  احتمالا سن خیلی کن عروسی کردی  وگرنه این مسخره بازیا از یه خانوم متاهل بع ...

عزیزم چیکارش دارین اینم اینجوری خوشه به همه چیز گیر میدین

بَـرام دُعـا ڪُنید خـُونہِ بِخَـرَم🥺❤‍🩹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خانما کسی جواب اینو میدونه

بدمینتون😑😑😑

برای بار سوم اومدم پیشکسوتم  دوتا قبلی هارو خودم ترکوندم، ب دلیل دهن لقیم، هی اسم و فامیلم رو گفتم تو تاپیکا و چندبارم عکسم رو گذاشتم، دیگه قول دادم ب خودم ک حرفی نزنم راجع به خودم 
😂😂مواظب باش

تو چکاره کبری زن اکبری؟ 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2740

عزیزم این کار بیمزه رو  انجام نده

برعکس نظریات روانشناسی زرد مردا از خانومای خودشیفته خوششون نمیاد

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2706