2733
2734
عنوان

برید از این کارا با شوهرتون بکنید🤪😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2918 بازدید | 103 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا که😐 کاش خانوم های سایت می‌دونستن که هر چقدر به خودشون بها بدن هر چقدر از خودشون تعریف خوب بک ...

بابا بعضیا این حرفا رو میزنن که تو جمع کول بنظر بیان 

ولی میرن یواشکی انجام میدن

😂

2731
واقعا که😐 کاش خانوم های سایت می‌دونستن که هر چقدر به خودشون بها بدن هر چقدر از خودشون تعریف خوب بک ...

اینجا از زن بودن فقط زادو ولد بلدن با نظافت و اشپزی😐

ایران همیشه عزادارم تسلیت🥲💔🖤وطنم به کدام غمت بگریم💔
هیچ کارمه خیلی خیلی دختر خوبیه ♥️♥️

ینی اسم کاربریتون اتفاقیه؟ 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
این خوب بود 😂😂😂

فداتم 😂😘 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
خانما کسی جواب اینو میدونه

بدمینتون

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
اینجا از زن بودن فقط زادو ولد بلدن با نظافت و اشپزی😐

بعد شما خودت جز اینجا حساب نمیای دیگه احیانا!؟؟

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2706